Політика конфіденційності

Конфіденційність

Політика конфіденційності – це діяльність державних або приватних установ, закладів, підприємств щодо певного виду інформації та обов’язок її нікому не розголошувати без отримання згоди власника.

Загальний стан

Адвокатське бюро «Соболь і партнери», грунтуючись на законодавстві України, яке діє в даний час, зокрема Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 № 2297-IV, встановило порядок отримання, збирання, акумуляції, заощадження, обробки , застосування, створення надійного захисту і відкриття персональних даних клієнтів Бюро.

Цей документ є правила використання персональних даних Адвокатським бюро.

Перелік використовуваних даних

Адвокатське бюро для своєї діяльності може отримувати такі дані:

  • прізвище, ім’я, по батькові (повністю),
  • дата, а також місце народження,
  • адреса фактичного проживання і місця постійної реєстрації (якщо вони відрізняються),
  • Серія та номер паспорта,
  • сімейний стан,
  • мобільні та квартирні телефони,
  • фотографія (при необхідності).

В інтересах клієнта може збиратися і інша інформація, наприклад, дані про дітей, найближчих родичів і т. п.

Цілі використання

Адвокатське бюро використовує і виконує обробку отриманих даних для здійснення статутних функцій з метою забезпечення реалізації цивільно-правового захисту клієнтів відповідно до чинного законодавства України.

Порядок доступу до даних

Конфіденційність отриманих даних гарантується. Персональні дані клієнта Адвокатського бюро надаватися лише за письмовим запитом суду або іншого державного органу, відповідно до встановленої законодавством процедури, а для інших цілей – тільки за згодою власника даних.

Зміна, видалення або повний відгук даних

Адвокатське бюро здійснює оброблення і збереження даних протягом всього необхідного періоду для реалізації заявки клієнта, але не більше 10 років. Клієнт має право в будь-який момент відкликати свої дані.

Конфіденційність отриманих даних

Адвокатське бюро при обробленні персональних даних клієнтів, використовує всі сучасні технічні і необхідні організаційно-правові заходи з метою їх захисту від неправомірного, свідомого чи несанкціонованого доступу до них, в тому числі від навмисних змін, псування, видалення, поширення, а також від інших неправомірних дій і постійно здійснює контроль за забезпеченням надійної безпеки.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»