Справочник юриста и адвоката

Довідник юриста та адвоката

Довідник юриста

Захист: причина, через яку правопорушник скасовує або обмежує вимогу позивача.

Відповідач: особа, проти якої порушено кримінальну справу.

Затримується: рецепт зупиняється (припиняється) на пізніший термін і не запускається заново.

Прострочений борг? Якщо борг виникає через збитки, заподіяні боржником кредитору, наприклад, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Залежний: Особа, яка залежала від заробітної плати працівника на момент його смерті, наприклад, вдівець або дитина віком до 18 років.

Спори про взаємну зацікавленість: коли суперечка не регулюється жодним законом, але має відношення до робочого місця та трудових відносин.

Розірвання шлюбу

Словник термінів:

Сімейний адвокат: установа, яка допомагає у сімейних справах, таких як розлучення, та дає рекомендації щодо найкращих інтересів дітей.

Шлюб у товаристві майна: подружжя належить до одного майна. Майно та борги, придбані до або під час шлюбу, діляться порівну нерозділеними частками (50%). Обидва подружжя несуть солідарну відповідальність перед кредиторами. Цей шлюбний режим виникає автоматично, якщо не вибрано інший режим.

Шлюб поза спільнотою майна без системи нарахування: подружжя має власний маєток, який містить майно та борги, придбані до та під час шлюбу («те, що належить мені, належить мені, а те, що ваше, належить вам»). Кожен чоловік несе окрему відповідальність перед своїми кредиторами. До укладення шлюбу необхідно укласти передшлюбний договір, щоб вказати, що шлюб буде укладено поза спільністю власності.

Шлюб поза громадою власності із системою нарахування : це ідентично «шлюбу поза спільнотою власності», але застосовуватиметься система нарахування. Система нарахування – це формула, яка використовується для розрахунку, скільки велике майно має заплатити меншому майну після того, як шлюб розривається в результаті смерті або розлучення. Система нарахування застосовується автоматично, якщо це не виключено у передшлюбному контракті.

Власність: всі активи, що належать людині, такі як будинок, автомобіль та гроші.

Домашній працівник: прибиральник або помічник по дому; садівник; водій легкового автомобіля для домашнього господарства; або людина, яка піклується про дітей, хворих або людей похилого віку. Працівник ферми виключено.

Довідник юриста з електроустаткування

Сертифікат відповідності електрообладнання: сертифікат, виданий зареєстрованою особою, що підтверджує, що електрика перебуває у відповідності до необхідних правил.

Сертифікат електричної відповідності: сертифікат, виданий зареєстрованою особою, що підтверджує, що електрика відповідає нормам.

Працівник: особа, яка працює на іншу особу, отримує винагороду та допомагає у веденні бізнесу роботодавця.

Роботодавець: особа, яка уклала трудовий договір із боржником.

Основне обслуговування: послуга, переривання якої може поставити під загрозу життя, особисту безпеку чи здоров’я людей, наприклад, поліція чи пожежні служби.

Рада по роботі з агентствами нерухомості: рада, що регулює поведінку особи, яка надає послуги агента з нерухомості.

Порада щодо діяльності агенства нерухомості: рада, яка регулює поведінку особи, яка надає послуги агента з нерухомості.

Виселення: ухвала, отримана від суду домовласником, змушує орендаря звільнити власність.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: