Юридический консалтинг

Юридичний консалтинг у Києві

Юридичний консалтинг

Юридичний консалтинг – це цілий спектр послуг у різних правових площинах. Допомога адвокатів може знадобитися будь-якому громадянинові – від простого робітника до власника великої компанії. Тільки кваліфікований спеціаліст здатний допомогти вирішити проблеми у земельній, господарській, адміністративній, фінансовій, трудовій, кримінальній чи сімейній галузях.

Навіщо слід звертатися до юристів?

Будь-яку проблему значно простіше вирішити, спробувавши просто не допустити її. Це правило є основою роботи багатьох юридичних компаній. Звернення до фахівця має бути своєчасним, оскільки це суттєво підвищить шанси на успішне завершення розгляду. Якщо ж консультуватися з юристом та дотримуватися його рекомендацій, то проблем взагалі можна буде уникнути, не допустивши серйозних складнощів.

Навіть великі компанії нерідко не можуть дозволити собі утримувати штат юристів. Через це вони вважають за краще користуватися послугами спеціалістів у юриспруденції на аутсорсингу. Приватні юристи також підходять для простих громадян. Перелічувати весь перелік ситуацій, коли потрібна юридична консультація, безглуздо, оскільки правове поле зачіпає всі сфери діяльності та життя громадянина. Розглянемо найпопулярніші випадки, коли без досвідченого юриста не обійтися:

 • Вирішення корпоративних юридичних завдань. Співпрацюючи з юристом, керівник компанії може бути впевнений, що при необхідності він легко вирішить будь-яку зовнішню і внутрішню суперечку в правовому полі.
 • Супровід угод (приватних та корпоративних). Іноді поділ майна, його продаж або будь-яка інша угода може супроводжуватися масою питань. Адвокатське бюро допоможе відстояти інтереси клієнта в суді та домогтися справедливого рішення.
 • Упорядкування внутрішніх документів. Юридичне обслуговування бізнесу включає превентивні заходи, що дозволяють уникнути проблем надалі.
 • Супровід розгляду, пов’язаних з договірними зобов’язаннями. Йдеться про випадки, коли людина чи організація є боржниками, або навпаки – їм повинні.

Юридичний консалтинг найактуальніший для молодих підприємств. Бізнесмену-початківцю складно дотримуватися всіх нормативних актів, через що протягом кількох років у нього можуть з’явитися проблеми із законом, про які він навіть не підозрює. Досвідчений юрист швидко усуне пролом у бюрократії та підкаже, як правильно вести документацію, а також при необхідності сам заповнить усі прогалини.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Простим громадянам дуже часто потрібна допомога кваліфікованого юриста. Кожен може зіткнутися з однією з наведених нижче ситуацій:

 1. Спірна ДТП або винуватець аварії, що відмовляється відшкодовувати збитки;
 2. Розділ майна під час розлучення;
 3. Поділ спадщини між правонаступниками;
 4. Купівля-продаж нерухомості, автомобіля чи земельної ділянки;
 5. Судові розгляди різного типу у кримінальному чи цивільному полі.

У всіх цих випадках важливою є кваліфікація юриста, який працюватиме зі справою клієнта. Якщо говорити про бізнес, то ще важливіше запобігти проблемі до її появи. В Україні постійно змінюються закони, через що слідкувати за ними практично неможливо. Значно простіше довірити юридичні питання досвідченому фахівцю, який через свою професійну діяльність слідкує за всіма оновленнями. Юридичний консалтинг – основа спокійного ведення життя та швидкого вирішення будь-яких проблем правового характеру.

КОРИСТЬ ЮРИДИЧНОГО КОНСАЛТИНГУ

Коли у правовій сфері починає девальвувати юридичний консалтинг, настає момент істини. Або людський соціум вже досягнув піку усвідомленості або навпаки впав у повний хаос. «Закон чи свавілля?» – це неофіційне мірило всього. Тільки професійний експерт здатний пізнати всю повноту основних симптомів, що регулюють права та обов’язки нинішнього сучасника. Про те, яку правову допомогу та як її можна отримати основна тема цієї статті.

 • Мудрений термін із простим визначенням.
 • Перелік основних завдань для консалтингу.
 • Представники юридичного консалтингу
 • Правильний вибір консалтингового спеціаліста.

Мудрений термін із простим визначенням

«Усі люди рівні, але є рівнішими…» і найчастіше це стосується саме закону і всього, що пов’язано з ним. Різницю розуміємо, коли візуалізуємо конституцію, а поруч склепіння із законами до неї. Свої права та правила поведінки в суспільстві самостійно можна і потрібно пізнавати, але коли виникають протиріччя в них без фахівця вже не обійтися. Професійне консультування допомагає розібратися у широкому спектрі питань у багатьох сферах діяльності. Юридичний консалтинг у правовій сфері зараз абсолютно необхідний і просто нічим не замінний.

Напрямків, де без юридичної консультації вже не обійтися, просто не порахувати. Податкова (оподаткування та звітність), трудова (спори та умови праці),

комерційна (товарообіг та ціноутворення), інтелектуальна (авторські права та патент) сфери діяльності, а також відносини в нерухомості, бухгалтерії, документації, маркетингу та обороті капіталу невід’ємна частина реальної дійсності. Саме індивідуальний підхід із ретельним аналізом ситуації в цілому переліку завдань сприяє визначенню правильних рекомендацій, вирішенню найкритичніших ситуацій та проблем, що виникають.

Перелік основних завдань для консалтингу

З безлічі напрямів діяльності, виникає і різноманітність причин, яких залежить весь подальший результат. Тому своєчасна допомога спеціально навченого та практично підготовленого спеціаліста здатна не лише допомогти, але часто просто врятувати від багатьох непередбачених ситуацій та відповідних витрат.

Юридичний консалтинг дозволяє вирішувати:

 • Розбір судових та досудових справ;
 • Супровід процедур ліквідації бізнесу;
 • Юридичне оформлення угод та документообіг;
 • Перевірка законності вимог та розгляд спірних справ;
 • Консультування з оптимізації бухгалтерії та порядок податкових справ;
 • Грамотний супровід документації на отримання авторських прав або запуск стартап;
 • Допомога у юридичних питаннях фінансування, інвестування та вкладення цінних паперів;

Теоретично неможливо перерахувати весь величезний перелік надання послуг, а часто на практиці багато питань перетинаються. Отже, вже доводиться вирішувати цілий комплекс завдань. Саме тут і проявляється справжній професіоналізм фахівців своєї справи.

Представники юридичного консалтингу

Якісні юридичні послуги у правовій сфері здійснюють юристи, до послуг яких крім фізичних осіб найчастіше звертаються саме представники підприємницьких та бізнес-структур. Тому даним видом діяльності можуть займатися лише ретельно навчені спеціалісти. Адвокатські бюро у цьому плані найефективніші та професійніші організації. При співпраці з такими структурами всі витрати на юридичні послуги в результаті звернуться тільки в «плюс», а значить найвигідніше інвестування.

Грамотне та законне юридичне обслуговування бізнесу – гарант абсолютного дотримання всіх міжнародних норм і прав законодавства багатьох країн світу. Наразі такий підхід особливо важливий, оскільки успішний бізнес не має меж. Чим масштабніші обсяги, тим важливіший збір та аналіз інформації з подальшим складанням плану дій для оптимального вирішення поставлених завдань. Тільки професіонал своєї справи здатний не лише реалізувати, а ще й чітко контролювати та супроводжувати кожен етап узгодженого плану дій. Тому важливий підбір не просто найманого спеціаліста, а практично вибір надійного співробітника та партнера.

Правильний вибір консалтингового спеціаліста

Основна цінність, яку може дати фахівець клієнту – це не просто консультація, а й досконалі знання, набутий досвід та досягнутий рівень компетенції у поточній ситуації. Тільки раціональне ставлення до своєї справи сприяє високому та конкурентному рівню виконання взятих він зобов’язань. Кожен професіонал своєї справи не просто відпрацьовує свій гонорар, а й здатний вкладати свій сенс і робити свій внесок у подальше вдосконалення загальних досягнень та формування власного портфоліо.

Тому при виборі надійного постачальника послуг завжди важливо визначати кваліфікацію та структуру вже відпрацьованих технологій вирішених питань. А також враховувати набутий потенціал необхідних навичок у стратегічному плануванні незалежно від нових завдань. Але варто враховувати той факт, що юридичний консалтинг здатний надати реальну допомогу лише за умови, що всю відповідальність за чітке виконання рекомендацій та послідовність дій несе сам замовник. У такій злагодженості дій досягається максимальний результат, де

завжди тріумфує право закону, перед яким усі рівні без жодних винятків, а мірило всього: «справедливість, сумлінність і розумність» без жодного беззаконня.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: