Абонентское юридическое обслуживание

Абонентське юридичне обслуговування

Юридичне обслуговування

Юридичне обслуговування – це вид юридичної допомоги, який наразі триває за попереднім договором на конкретний період. Угода укладається як з підприємствами, так і з приватними особами, окремими громадянами. У комплекс послуг входить виконання професійними кваліфікованими юристами дій, які відповідають потребам клієнтів. У разі необхідності склад послуг змінюється, що заздалегідь узгоджується між сторонами.

Що дає юридичне обслуговування

За допомогою абонентського юридичного обслуговування компанії і фізичні особи можуть отримувати юридичну допомогу постійно. Замовником може бути організація, яка не має юристів в штаті. Або більша фірма, що має юридичний відділ, але бажає доповнити юридичним супроводом поточну роботу, особливо непередбачені ситуації. У подібній допомоги кваліфікованих юристів окремі компанії потребують при виконанні завдань, відмінних за специфікою від звичайних. А також це поточні питання рутинного характеру. Дане обслуговування вигідно фірмам, так як обходиться дешевше, ніж утримання юристів в штаті. А співробітники підприємства при цьому можуть зосередитися на своїх безпосередніх обов’язках. Для бізнесу абонентське юридичне обслуговування являє собою кваліфіковану підтримку, своєчасне реагування на виниклі проблеми.

Що потрібно для організації юридичного обслуговування

Для того, щоб отримати юридичний супровід у вигляді абонентського обслуговування, треба укласти договір з юридичною службою. Яка надає подібні послуги. До фірми-замовнику буде прикріплений юрист, який буде здійснювати консультації, складати заяви та виконувати інші дії, зазначені в договорі. При цьому обумовлюється загальний обсяг роботи, необхідність в додаткових послугах, ціна за місяць супроводу. Протягом цього ж періоду і стягується оплата. Одного разу укладений договір може забезпечити замовника юридичною допомогою на досить тривалий період. Незважаючи на несподівані ситуації, завжди можна розрахувати витрати завчасно. А юридичні агентства, що надають фахівця, дбають про його кваліфікації і постійному підвищенні професійного рівня.

Основні послуги

У список послуг з абонентського обслуговування входять юридичні консультації, супровід щоденної діяльності компанії-замовника, складання заяв та інших документів. І вирішення конфліктних ситуацій і суперечок, переговори, представництво в різних організаціях. А також це допомога у виробничій документації, складання актів і наказів, аналіз, контроль за документами підприємства.

Абонентське юридичне обслуговування може здійснювати юридичний супровід бізнесу повністю. А юристи, які беруть участь мають значний досвід. Допомога надається вчасно, що допомагає уникнути помилок в контактах з партнерами, державою. Юридичне агентство має штат кваліфікованих юристів з різною спеціалізацією. Кожен з них готовий здійснити правову допомогу. Фірмі – замовнику вже не знадобиться щомісяця оплачувати і містити власного юриста або юридичний відділ. Стає можливою економія витрат на відпустку співробітників, займане ними приміщення і офісну техніку. Не треба буде платити податки, страхові внески. І соціальні відрахування, як на постійних працівників – юристів згідно з трудовим законодавством.

Абонентська юридична допомога допомагає бізнесу з витратами по податках, ведення господарства по частині виключення ризиків і оптимізації їх. Послуга може надаватися як очно, у вигляді прибуття юриста на зустріч і співбесіду, так і заочно. Така співпраця забезпечує безпеку діяльності, при цьому обов’язково присутній конфіденційність.

Форма і вартість юридичного обслуговування

Форма юридичної допомоги у вигляді абонентського обслуговування може бути надана організації (ТОВ і інше). Або індивідуальним підприємництва (ІП), а також приватній особі. Можна конкретизувати напрямок співпраці, а також це може бути загальний комплекс послуг. За щомісячну плату послуги юристів виявляються в міру необхідності. Іноді по поточним правових питань юрист надається цілодобово, якщо така можливість обумовлена в договорі.

Вартість обслуговування зазвичай в рамках від 40000 до 10000 гривень на місяць для підприємців. Для громадян, включаючи членів сім’ї плата може призначатися від 2500 гривень в місяць. При цьому може надаватися персональний адвокат, який консультує, що становить документи і представляє інтереси в суді зі знижкою або в межах абонентської плати, який здійснює переговори, експертизи. У той же час договір можна припинити в будь-який момент за ініціативою замовника. Щомісячна оплата підлягає коригуванню при збільшенні або зменшенні обсягу юридичної допомоги. Судові витрати при абонентському юридичному обслуговуванні можуть повертатися. Як і при звичайній юридичної допомоги, в законному порядку. Крім того, діяльність юристів регламентується їх професійними законами, Кодексом професійної етики адвоката.

Зазвичай абонентське обслуговування включає будь-яку або певну кількість консультацій за всіма видами права. В письмовій та усній формах. Це також передбачене угодою число договорів і заяв, скарг, представництво в суді і в органах влади. Дозволяються суперечки, конфлікти по діяльності підприємств. Відносини з іншими партнерами також можуть бути оптимально врегульовані. І не треба буде шукати рішення самостійно. На разові заходи типу реєстрації ІП або ТОВ часто надається знижка. При цьому досвідчені фахівці допоможуть оптимізувати податки, привівши у відповідність з нормою законодавства, виключивши їх несплату.

Фінансові питання

Фінансові питання нерозривно пов’язані з юридичними в ході діяльності або в процесі розвитку підприємства. Постійний юридичний супровід гарантує бездоганність діяльності по частині дотримання законодавства. Абонентським обслуговуванням будуть надані саме потрібні зараз фірмі повинен надаватися послуги. Причому в тих областях права, які найбільш актуальні. Багато підприємств переконалися в ефективності такого виду юридичного обслуговування.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: