Услуги адвоката по гражданским делам

Послуги адвоката з цивільних справ

Послуги адвоката з цивільних справ

Послуги адвоката потрібні не лише у кримінальних справах. Безліч тонкощів і нюансів є і в цивільному законодавстві. Цей чинник пояснюється тим, що цивільне право є досить масштабною галуззю права.

Для швидкого вирішення громадянської суперечки рекомендується звернутися до відповідного адвоката. Насамперед він дасть консультацію. Однак для отримання розгорнутої відповіді на всі запитання, клієнт повинен розповісти фахівцеві про всі подробиці проблеми, що виникла.

Що входить у консультацію

Консультація будь-якого адвоката є платною послугою. Остання передбачає попереднє ретельне вивчення справи, вироблення правової позиції, і навіть розгляд варіантів досудового врегулювання спору. При цьому не кожну суперечку можна вирішити без звернення до судових органів. Після закінчення консультації клієнт зможе укласти з адвокатом договір про надання послуг. Зокрема це стосується і представництва інтересів клієнта в суді. Оплата послуг здійснюється після виконання зазначених у договорі зобов’язань. У деяких випадках може бути передбачене внесення авансу.

Коли послуги адвоката актуальні

Послуги адвоката можуть знадобитися для вирішення найрізноманітніших суперечок. Наприклад, це можуть бути сімейні суперечки. Зокрема, розірвання шлюбу, розподіл майна, стягнення аліментів, встановлення юридичного факту (наприклад, проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу тощо). Окрім цього, адвокат у цивільних справах допоможе вирішити й суперечки щодо спадщини. Наприклад, відновити термін подання заяви нотаріусу про прийняття спадщини, визнати заповіт недійсним тощо. буд. Компетенція адвоката у цивільних справах поширюється і житлові, і навіть трудові суперечки. Крім цього, до фахівця можна звернутися у разі потреби стягнення з третіх осіб моральної чи матеріальної шкоди, боргів.

Представництво інтересів у суді

Перевага допомоги адвоката при судовому розгляді справи полягає не тільки в тому, що клієнт може взагалі не відвідувати судові засідання. Ще адвокат за необхідності складатиме процесуальні документи і надаватиме їх суду. Також він може брати участь у пошуку доказів, які б підтверджували правоту клієнта. Однак для досягнення бажаного результату рекомендується звертатися до адвоката, який спеціалізується виключно на вирішенні цивільних суперечок. Тільки такий фахівець знатиме про всі тонкощі цієї галузі права.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: