Адвокат по судебным делам в Киеве

Адвокат по судових справах в Києві

Адвокат по судових справах

Для чого потрібен адвокат по судових справах? Щоб максимально швидко і гарантовано виграти будь-який спір в суді! Деякі люди наївно вважають, що можуть самостійно захистити свої права і роблять ставку на власну емоційність, поверхове знання законів.

Однак, суддям абсолютно все одно, які емоції відчуває підсудний або обвинувач. Вони беруть до уваги тільки документи і підтверджені докази, показання свідків. Також важлива правильно вибудувана захист, правова аргументація представників сторін. І тільки судовий адвокат з великим досвідом, який володіє красномовством, зможе довести невинність обвинувачуваного.

Хто такий адвокат по судових справах?

У станах Європи й Америці судовий адвокат називається літігатор, що дослівно перекладається як «сперечальник». Він не займається укладанням угод та фінансовими договорами, його справа оскаржувати винність свого підлеглого в суді. Для цього адвокат по судових справах ретельно вивчає справу, вибудовує лінію захисту, спростовує висунуті звинувачення.

Хороший судовий юрист:

  • Відмінно володіє психологією міжособистісних відносин;
  • Вміє вибудовувати стратегію захисту, тактику поведінки в суді;
  • Компетентно використовує законодавство для докази невинності свого довірителя під час засідань суду.

Адвокат по судових справах – це професіонал, сумлінно ставиться до поставленого завдання. Він вміє зберігати приватну інформацію, завжди доступний своїм клієнтам, має високу толерантністю до їх особистісних особливостей і вчинків.

Послугами судового адвоката: в чому вигода?

Знання законів, якими може володіти обвинувачений, не завжди приносять успіх в судових розглядах. Щоб виграти суперечку, необхідно враховувати безліч факторів, вміти передбачати відразу кілька варіантів розвитку, обходити так звані «підводні камені».

Професійний літігатор уважно аналізує доказову базу противника, знаходить способи нівелювати її, дієві контраргументи. Для цього недостатньо просто бути добре знайомим з правовим законодавством. Досвідчений адвокат використовує для захисту клієнта актуальну судову практику, численні інструкції, поправки і акти до чинних законів, рішення і рекомендаційні листи.

У суді юрист, що представляє свого підзахисного, швидко і юридично правильно реагує на дії опонентів, розбиває їх аргументи. Це економить замовнику адвокатських послуг гроші, береже нервову систему, захищає від стресу. Адже судові розгляди можуть тривати роками. І якщо у обвинуваченої сторони немає адвоката, тоді їм самим доводиться бути присутнім на кожному засіданні, які іноді розтягуються на кілька годин.

Адвокат по судових справах позбавляє від необхідності їздити на кожне слухання. Це особливо зручно, якщо розгляд відбувається в іншому місті або навіть області. Після кожного раунду в суді власний юрист сповіщає свого клієнта про хід справи, готує його, якщо це потрібно, до дачі показань, радить, що варто говорити в суді, яка поведінка вибрати.

Як вибрати судового адвоката?

Хороший юрист повинен бути, перш за все, успішним практиком, мати великий досвід. Він повинен продемонструвати свої досягнення, розповісти про судові процеси, в яких він зміг захистити своїх клієнтів, домогтися для них справедливості.

Щоб домогтися бажаного результату в суді юристу необхідно гарненько підготуватися. Адже успіх залежить не тільки від його дій під час засідань, а й від обізнаності адвоката, вибудуваної заздалегідь позиції.

Надання послуг починається ще до початку судових дебатів і включають:

  • Ознайомлення зі справою, аналізом доказової бази, розрахунок можливих результатів;
  • Консультацію клієнта з усіх питань, пов’язаних з судовими спорами;
  • Збір необхідної інформації, доказів, підготовка документів та подача їх до відповідних органів;
  • Підготовку підзахисного і свідків до допитів і засідань;
  • Подання захисту в суді, позиції клієнта, подача клопотань;
  • Робота в касаційних і апеляційних судах.

Адвокатська допомога надається на всіх етапах судового розгляду. Вона полягає в супровід справи до досягнення бажаного результату. А також професійний юрист домагається прийняття потрібного рішення, стежить за правильністю його виконання, запобігає можливому несподіване поведінку іншої сторони.

Пам’ятайте! Як розмовляти з прокурорами, юристами, що представляють опонентів, як переконати суддів у правоті підзахисного знає тільки досвідчений адвокат по судових справах, який буде представляти ваші інтереси в суді.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: