Юридическая консультация при ДТП

Юридична консультація при ДТП

Консультація при ДТП

Юридична консультація при ДТП багатозадачна і, якщо можна так висловитися, – багатопрофільна, тому що передбачає не одну вузько спрямовану лінію професійної діяльності юриста. Це і допомога адвоката по ДТП, і буквально питання і відповіді. Всі питання, до речі, – відображення життєвих обставин, в яких ви волею-неволею опинилися. Тут і скарги на неправомірні дії співробітників патрульної поліції, і страхове стягнення шкоди, і суперечка з приводу законності накладення штрафу, або оспорювання його суми, і ще маса інших, що виникли через вашу аварії.

Якщо ви стали учасником ДТП, адвокатське бюро «Соболь і партнери» готове бути на сторожі ваших інтересів і надати всю посильну правову допомогу.

Допомога юриста при ДТП

У перші миті після ДТП водій, навіть якщо йому не потрібна медична допомога, перебуває в стані шоку, картина аварії представляється йому часом в абсолютно спотвореному вигляді. Якщо він після такого «нокауту» буде відразу давати свідчення поліції, то велика ймовірність, що сказане ним може викликати сумніви в його правдивості, а відповідно і в невинності. Тому ще на самому початку, на місці події, при збиранні всієї доступної інформації, доказів, при розборі аварії, клієнту, і неважливо потерпілий він чи винуватець, негайно потрібно адвокат по ДТП. Його допомога на місці можна оцінити скоріше як психологічну. Перша юридична консультація при ДТП прямо на місці аварії – природно, повинен бути витриманий спокійний, впевнений тон. Подходяшій, щоб доступно розтлумачити клієнту всю подальшу лінію поведінки.

Адвокат по ДТП

Походу наш адвокат по ДТП, – знань і досвіду йому не позичати, – як експерт в цих питаннях консультує всіх без винятку учасників інциденту. Наприклад, радить водіям:

 • Забезпечити невідкладну медичну допомогу потерпілим, якщо такі є.
 • Забезпечити екстрений виклик швидкої.
 • Позначити місце ДТП знаками «Аварійна зупинка» і забезпечити тим самим безпеку подальшого руху транспорту.
 • Якщо кому-то необхідна присутність адвоката по ДТП, експерта – викликати.
 • Консультація з юристом по ДТП для визначення порядку збору доказової бази і фіксації слідів.
 • Виклик патруля для розслідування події і оформлення документів.
 • Якщо водії не заперечують залагодити справу полюбовно (визначилися «хто кого», про суму збитку і матеріальної компенсації домовилися, страховки є в наявності, а фізично постраждалих немає) – можна запросити комісара і оформити Європротокол.
 • Якщо між учасниками ДТП згоди немає і не передбачається (спірні моменти – «хто винен?», Сума завданої шкоди та ін.) – дочекатися поліцейських документів, а далі – робота адвокатів.
 • Якщо в аварії є постраждалі, діяти точно за інструкцією адвоката (проявити ініціативу і брати участь в складанні схеми ДТП, поза присутності адвоката ніяких відомостей не давати).

Адвокати бюро «Соболь і партнери» захищають вас від початкової фази процесу і до його завершення.

Допомога адвоката безпосередньо при ДТП не обмежується, безумовно, тільки консультацією в момент форс-мажору, коли у клієнта все думки, м’яко кажучи, вщент. Найголовніше, він представляє клієнта при розборі ДТП, замірах, складанні протоколів. Він діє від його імені, присутній при слідчих діях, суперечках, стежить за правильністю складання документів. Це особливо актуально, коли клієнт – потерпіла сторона і не може особисто бути присутнім, оскільки знаходиться в лікувальному закладі.

Допомога юриста в справах про відшкодування шкоди в ДТП

Спірні питання щодо відшкодування матеріального збитку і шкоди (вартість ремонту, лікування, моральну шкоду, хто повинен платити і скільки і інші), що виникли в результаті аварії, доводиться вирішувати з представниками страхових компаній, з іншими учасниками ДТП в судових засіданнях в дебатах. Тут юристи займаються захистом своїх клієнтів. Захист адвокатів по ДТП надається обом сторонам процесу: як постраждалої, так і тієї, яка винна у трагедії. Тут дуже цінна підтримка адвоката, спеціаліста по страхових справах. Його допомога полягає в:

 • Написанні, оформленні всіх документів, необхідних для його підзахисного: позовів, скарг, тощо.
 • Представлення інтересів клієнта в судовому засіданні, компанії-страховика, інший організації-учасниці.
 • Перевірці вимог іншого боку по компенсації понесених збитків від попереднього ДТП: правомірності їх і підтверджує аргументації.
 • Пошук додаткових коштів стягнення відшкодування з того, хто став причиною аварії, його роботодавця, компанії-страховика.
 • Стягнення компенсації коштів, витрачених клієнтом на судовий процес.
 • Юридична консультація при ДТП надається клієнтові щодо будь-якого етапу дій усно і письмово.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» надає всебічну правову допомогу в справах про ДТП, починаючи з надання консультацій і закінчуючи представництвом і захистом в судах.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: