Помощь адвоката

Юридична допомога адвоката

Допомога адвоката з появою громадянського суспільства, понять «Закон» і «Право» стала актуальна завжди. І будь ви самий законослухняний громадянин або приблизний бізнесмен, шанує кодекси, вона може знадобитися в найнесподіваніших життєвих ситуаціях, часом настільки, що тільки саме життя і може їх придумати.

Юридична допомога

У нашій країні, де, як ніде в світі, повсюдно поважають законність і порядок, адвокат – це по суті той же лікар, допомога якого потрібна в усі часи. Головне, щоб юридичні послуги були дійсно якісні та ефективні. Це можливо, але лише за умови отримання їх від фахівців, надійних юристів, роками напрацьовували досвід в різних сферах права. Саме такі професіонали працюють в адвокатському бюро «Соболь і партнери», вони завжди підтримають і вирішать найкращим чином всі ваші проблеми.

Юридична допомога адвоката громадянам і представникам бізнесу

Один юрист не завжди може вирішити абсолютно всі питання, що виникають у клієнта, оскільки універсалів немає. Тому краще звертатися в компанії, де в групі адвокатів зібрані фахівці, що мають достатній досвід в різних галузях права. Такі послуги адвокатів завжди ефективніше, адже тут можна отримати різнобічну правову оцінку і швидше вибрати єдино правильне рішення в будь-якій конкретній ситуації.

Немає безвихідних ситуацій, якщо за справу беруться професіонали.

На яку юридичну допомогу може розраховувати звичайний пересічний громадянин?

Перш за все, це такі види послуг:

 • допомога при оформленні заяв, скарг, інших документів;
 • консультаційна допомога, в тому числі роз’яснення з сфери різних питань права;
 • правова допомога свідку або обвинуваченому у кримінальній справі, а також в період відбування покарання;
 • представлення інтересів потерпілих у справах про адміністративні правопорушення, в тому числі при дрібних дорожньо-транспортних пригодах і т. п.
 • представлення інтересів фізичних осіб в органах влади;
 • допомога адвоката, якщо потрібно захистити права і свободи громадянина в суді – будь то адміністративне, цивільне, господарське справу і всі інші;
 • захист інтересів громадян, проти яких застосовуються примусові заходи виховного, а також в деяких випадках медичного впливу;
 • представництво інтересів індивідуума в іноземних судових органах та ін.

Крім усього перерахованого, часто зустрічаються питання, пов’язані з сімейними і спадковими справами, розділ нерухомого та рухомого майна, земельних ділянок. Нерідко маса юридичних проблем виникає при тривалих кредитні історії, невдалих медичних втручань, проблеми з забудовниками і комунальними боргами. Часто достатньо однієї консультації, щоб справа зрушила з місця і вдало вирішилося.

Допомога адвоката юридичним особам

Що стосується юридичних осіб, то будь-яка фірма, підприємство не обійдеться без адвоката або юриста при вирішенні ряду питань, починаючи з установчих документів. Правильно складені документи – це завжди гарантія успіху при вирішенні будь-яких питань, які виникають в процесі діяльності юридичної особи. Адвокат потрібен всім, будь то приватний підприємець, невелика комерційна структура чи велике підприємство в будь-якій галузі і сфері діяльності.

Які види допомоги адвокат надає юридичним особам?

Можна, в першу чергу, виділити:

 • правовий супровід діяльності юридичної особи, як підприємств, так і установ, організацій, структур будь-якого виду власності, як державних, так і приватних;
 • представлення інтересів юридичних осіб як в досудових розглядах, так і в судах різної юрисдикції (у господарських справах, цивільних, кримінальних, адміністративних, а також, при потребі, і в конституційному суді);
 • адвокат стоїть на сторожі інтересів юридичної особи, представляючи його в податкових, в інших державних органах та фондах, на митниці, в позовах з іншими юридичними і фізичними особами;
 • допомога адвоката та представництво інтересів установ, організацій, підприємств в іноземних та міжнародних судових органах.

Це тільки частина питань, які входять в компетенцію адвоката. Все, що потрібно клієнтові, прописується в конкретному договорі на надання юридичних послуг.

Особливості надання адвокатської допомоги

Всі види юридичної допомоги, в тому числі і допомогу адвоката, здійснюються в рамках правового поля. Адвокат не може без дозволу клієнта розголошувати адвокатську таємницю, виконувати дії, які можуть нашкодити клієнту. Всі свої дії він зобов’язаний узгоджувати зі своїм клієнтом.

Відповідно до законодавства України, адвокат в процесі здійснення своєї діяльності зобов’язаний дотримуватися правил адвокатської етики, а також дотримуватися певних правил:

 • виконувати присягу адвоката;
 • звітувати перед клієнтом на предмет виконання договору про надання юридичних послуг;
 • повідомляти про конфлікт інтересів, якщо такі можуть мати місце;
 • виконувати рішення органів адвокатського самоврядування;
 • постійно підвищувати свій професійний рівень;
 • сумлінно виконувати договір і всі обов’язки згідно з діючими законами.

Допомога адвоката – це гарантія успіху при вирішенні найскладніших і заплутаних справ, головне, не втратити час і вчасно звернутися за наданням юридичної допомоги.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: