Таможенный арбитраж

Митний арбітраж

Митний арбітраж – це умовне поняття, що припускає розгляд різноманітних митних суперечок судовим органом. Насправді українське законодавство не поділяє арбітражні суди за спеціалізацією.

Митний арбітраж і митні суперечки

Всі суперечки в господарської та підприємницької діяльності розглядаються арбітражними судами тієї чи іншої області.

У той же час в самому судовому органі, як правило, існує поділ на судові склади. Спеціалізація суддів в залежності від специфіки розглянутих справ є неодмінна умова успішного вирішення арбітражного спору. Ось чому в юридичних колах прийнято говорити:

 • митний арбітраж,
 • податковий арбітраж,
 • комерційний арбітраж і так далі, і тому подібне.

Митний арбітраж розглядає спори в області митних взаємин. Ні для кого не секрет, що митне право є однією з найбільш складних і заплутаних галузей. Нерідко митні органи, користуючись цим, виносять рішення про притягнення компаній до відповідальності, затримують вантажі на кордоні і так далі, і тому подібне.

Практика нашої компанії свідчить про те, що в більшості випадків митний арбітраж встає на захист позицій підприємця. У всякому разі, участь в справі компетентного фахівця-правознавця сприяє цьому.

Митний арбітраж ка послуга

Митний арбітраж – один з основоположних видів нашої діяльності. Наші фахівці мають величезний досвід роботи, який вони готові використовувати в ваших інтересах.

Така послуга нашої компанії, як митний арбітраж включає в себе наступні види діяльності:

 1. Консультування з усіх питань застосування митного права. Дана послуга необхідна тим компаніям, які вважають, що можуть самостійно впоратися з вирішенням тих чи інших питань у сфері митного права. Наші фахівці готові надати сприяння в цій непростій справі.

   

 2. Написання всіх процесуальних документів, необхідних для ініціювання судової справи. Митний арбітраж, зрозуміло, розглядає ті чи інші справи лише в разі звернення до нього зацікавленої сторони. Таке звернення в будь-якому випадку має бути оформлено відповідним чином. Ми готові взяти це на себе.
  Наші фахівці напишуть заяву до митного арбітраж, оскаржують дії митних органів, а також проведуть інші заходи, необхідні для початку судового процесу.

   

 3. Представництво в суді. Митний арбітраж, втім, як і будь-який інший, вимагає неодмінного професійної участі. Наші фахівці готові взяти на себе всі клопоти при розгляді справи в арбітражі.

   

 4. Представництво інтересів клієнта в митному органі. Митний арбітраж – міра крайня. Як правило, до неї вдаються у випадках, коли врегулювати розбіжності іншим способом неможливо. Нерідко нашим фахівцям вдається залагодити справу без суду. Їх переконливі доводи є вагомим аргументом для митних органів.

   

 5. Інші послуги, необхідні для дозволу митного спору.

Наша компанія представляє собою співтовариство фахівців екстра-класу, чий високий професіоналізм є найкращою гарантією успіху будь-якої справи.

Разом з тим, слід розуміти, що результат будь-якого процесу безпосередньо залежить від того, на якій стадії клієнт звернувся за професійною юридичною допомогою. І митний арбітраж в цьому сенсі зовсім не є виключенням.

Ось чому при виникненні будь-яких розбіжностей з митними органами необхідно тут же звернутися за допомогою до фахівців. Це заощадить вам масу часу і коштів.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: