адвокат по административным делам

Адміністративний адвокат

Адвокат по адміністративних справах

Багато з нас, хоч раз порушували адміністративне законодавство. Наприклад, не дотримання правил дорожнього руху, відсутність реєстрації в місці проживання, образу особистості іншого громадянина, обмеження авторських прав і т. Д. Насправді список порушень більш широкий, і кожне правопорушення супроводжується накладенням відповідної відповідальності. Здебільшого громадяни впевнені, що вирішити свої проблеми в змозі самостійно, без допомоги з боку. Хоча в деяких випадках, все ж допомога адміністративного адвоката не буде зайвою.

Як знизити відповідальність за порушення адміністративного законодавства

Як знизити відповідальність за порушення адміністративного законодавства до граничного мінімуму або уникнути її зовсім? Деякі громадяни і зовсім помилково піддаються адміністративному переслідуванню. Як захистити себе від покарання? Довірити рішення своєї ситуації досвідченому і кваліфікованому адміністративному адвокату нашої компанії! Ми працюємо з жителями Києва і області. Тому якщо вам терміново потрібна наша допомога, телефонуйте або залишайте заявку на сайті. І ми негайно приступимо до роботи!

Правознавці – єдина категорія людей, яким незнання законів нічим не загрожує.

Безумовно, адміністративна відповідальність не йде в порівняння з кримінальної. Але й накладення на громадянина або юридичну особу значного штрафу, може серйозно вдарити по особовому або комерційному бюджету. Або зіпсувати репутацію навіть найнадійнішою і великої компанії. Захист своїх прав і інтересів в рамках адміністративного спору є не менш складною і відповідальною процедурою, ніж кримінальний або цивільний процес. Уникнути покарання або помітно його пом’якшити можна тільки, володіючи прекрасними знаннями в області юриспруденції. Цим не може похвалитися практично жоден громадянин. Саме тому, адміністративний адвокат на сьогоднішній день – затребуваний фахівець. Він здатен професійно вирішити будь-який спір, пов’язаний з КоАП.

Сфера поширення адміністративних суперечок різна, тому їх розглядом займаються різні інстанції, але переважає все ж, мировий суд. Крім того, деякі ситуації підлягають розгляду в районних, військових, арбітражних судах, правоохоронних та митних органів, відділам по УІС. Правильно визначити підвідомчість того чи іншого спору допоможе наш адміністративний адвокат.

В обов’язки адвоката в адміністративних справах входить:

  • спілкування з учасниками виробництва і збір пояснень з приводу того, що сталося;
  • підготовка документальної основи для захисту клієнта;
  • аналіз зібраної доказової бази;
  • побудова грамотної лінії захист клієнта в рамках адміністративного виробництва;
  • досудове врегулювання спору;
  • представлення інтересів клієнта в рамках судового розгляду;
  • складання процесуальних чи інших документів, необхідних для процесу, в
    Відповідно до чинного законодавства.

Справжній фахівець знає, на які хворі точки необхідно натиснути, щоб домогтися позитивного результату судового процесу. Тому недооцінити ефективність його допомоги не можливо.

Для того, щоб наш адвокат зайнявся рішенням вашої проблеми, необхідно залишити заявку на сайті. Скористайтесь спеціальною формою або зателефонуйте за номером контактного телефону та пояснити свою ситуацію. Ми негайно призначимо відповідального фахівця, який і буде відстоювати ваші інтереси в рамках адміністративного спору до переможного кінця. «Центр допомоги адвоката – ефективна допомога і надійний захист за адекватними цінами!

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: