Кредитный адвокат

У яких питаннях допоможе кредитний адвокат

Кредитний адвокат

Кредитний адвокат – це юрист цивільного права, який спеціалізується на допомозі людям і організаціям, що зіткнулися з проблемами повернення кредиту або позики.

Юрист займається супроводом клієнтів від початку виникнення боргу до його повного погашення, включаючи роботу з кредитними організаціями та судовими приставами.

Досубедное ведення боргу

Борг необхідно юридично супроводжувати з самого початку його виникнення.

Тільки тоді адвокат по кредитах зможе використовувати всі правові можливості і знизити ризики одноразової сплати простроченої заборгованості з усіма відсотками, пені та неустойки.

А також на етапі досудового ведення заборгованості юрист в обов’язковому порядку:

 • справить детальний аналіз усіх документів, на підставі яких видавалися гроші;
 • вступить в усні переговори з куратором заборгованості про можливість відстрочки, реструктуризації або кредитних канікул для клієнта;
 • підготує і направить в банк або іншу кредитну організацію претензії, вимоги і запити. Відповідями на які буде спиратися в суді;
 • при укладанні договорів про канікули або реструктуризації досконально вивчить всі правові сторони угоди. У разі незгоди, підготує мотивовану протокол розбіжностей.

Судовий супровід заборгованості

У разі якщо переговорами вирішення питання про досудове гасінні боргу не було досягнуто і кредитор звернувся до суду, кредитний адвокат надасть повний правовий супровід і візьме на себе:

 • підготовку і подачу відзиву на позовну заяву;
 • участь в судових засіданнях;
 • подачу клопотань, скарг та інших процесуальних документів;
 • підготовку і подачу апеляційної скарги, у разі незгоди з рішенням суду;
 • збір документів для подання заяви про розстрочення платежів по боргу.

Супровід боргу в службі судових приставів

Після отримання виконавчого листа і передачі його для виконання судовим приставам кредитний адвокат простежить, що всі виконавчі дії проходили в рамках закону.

Робота з колекторами

У кредитному договорі будь-якого банку є пункт, за яким кредитор, у разі недотримання позичальником графіка щомісячних платежів, може переуступити право вимоги на суму позики сторонньої організації.

Згідно з чинним законодавством, сторонньою організацією може бути тільки фінансова установа, яка має відповідний дозвіл на покупку і стягнення сторонніх боргових зобов’язань. Кожна акредитована організація повинна діяти тільки в рамках чинного законодавства України.

В даний час цей закон знаходиться в стадії активної доробки. Це дозволяє стягувачам набридати постійними дзвінками, візитами і погрозами не тільки боржників, але і їх родичів.

Кредитний адвокат зможе захистити людину, розробивши юридично вірну лінію взаємодії з колекторами. Він керується сукупністю чинних законів, правил і норм.

Адвокат по кредитних справах при роботі з колекторами повинен:

 • оскаржити законність перепродажу боргу третій особі;
 • написати грамотне заяву в поліцію на неправомірні дії стягувачів;
 • провести переговори з керівництвом стягують компаній про досягнення мирової угоди;
 • підготувати та подати судовий позов на колекторську організацію за заподіяння моральної або фізичної шкоди здоров’ю.

При вирішенні питань з стягувачами за договорами адвокат повністю захищає не тільки цивільні права відповідача. А й оберігає його психологічний спокій.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: