Вопросы по ДТП

20 питань щодо дорожньо-транспортних пригод

Питання щодо ДТП

У статті представлені найбільш популярні питання щодо ДТП, які виникають у власників транспортних засобів:

 1. Мені звертатися до суду за місцем ДТП, місцем проживання винуватця ДТП, реєстрації своєї СК (страхової компанії), реєстрації СК винуватця?
 2. Чи має право потерпілий відшкодувати через суд вартість, за якою він придбав автомобіль (від часу покупки до ДТП не пройшов і тиждень).
 3. Чи можна переглянути справу та повторити судовий розгляд ще раз через те, що мене не влаштовує дана сума і винуватець ДТП не здійснив жодних грошових виплат.
 4. Як поводитися на групі розбору? На що звертати увагу, щоб визнали мене не винним.
 5. Куди звернутися, щоб відновити перевірку матеріалів цієї справи для з’ясування всіх обставин ДТП? Що робити в даній ситуації, чи можливо виплати від страхової компанії, яким чином? Чи можна подати до суду на винуватця ДТП?
 6. Як юридично змусити винуватця ДТП відновити автомобіль?
 7. Як відшкодувати збитки потерпілому в ДТП, якщо у потерпілого страховка прострочена 4 дні, а моя страховка в порядку враховуючи те, що я винен у цьому ДТП.
 8. Чи може особа, яка керувала транспортним засобом на момент ДТП за довіреністю, а надалі купила цю машину?
 9. Якщо стосовно мене припинено адміністративну справу, я також винуватець ДТП? І другий учасник може подати до суду на мене на відшкодування збитків.
 10. Якою є вина кожного з учасників ДТП? Як це тепер можна довести? Чи є мені сенс наймати адвоката для вирішення ситуації на мою користь у суді.
 11. Ситуація така. На лобовому склі виявили записку від сусіда, мовляв, ми стукнули його в двері. Папір, звісно, ​​викинули. Чи існує стаття, за якою водій повинен нести відповідальність за ненадання допомоги потерпілому?
 12. Скажіть, чи потрібно наймати адвоката з ДТП та запрошувати людей. яких чоловік возив, щоб вони підтвердили, що чоловік був тверезим коли сталося ДТП.
 13. Як і коли треба доводити, що свідки несправжні? Що скоєно вписання в протокол не дома ДТП і пізніше.
 14. Чому не можуть знайти винного в ДТП хоча встановлена машина та доведено, але не можуть визначити.
 15. Чи може приятель нести зі мною у разі солідарну відповідальність від ДТП? І якщо так, то на що можна послатися?
 16. Підкажіть як написати позовну заяву та яку суму я можу вимагати з винуватця ДТП?
 17. Як правильно скласти схему ДТП?
 18. Чоловік потрапив у ДТП не зі своєї вини. Порадьте як вчинити далі..
 19. Як знайти винного у ДТП?
 20. ДТП, я не винен, шкоди здоров’ю не кому немає. Взагалі, чи можу я звернутися до страхової винуватця ДТП, з якими мінімальні?
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: