Адвокат по ДТП Киев

Адвокат з ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди завдають величезних матеріальних збитків власникам автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів. Не кажучи вже про аварії з отриманням каліцтв або навіть зі смертельними наслідками. Від дорожньо-транспортної пригоди не застрахований ніхто. Будь то власник сучасної іномарки, водій стареньких «Жигулів» або мотоцикліст. Всі вони, в разі ДТП, є рівними перед законом. І кожному може терміново знадобитися адвокат по ДТП, який може надати своєчасну юридичну допомогу.

Для чого необхідний адвокат з ДТП

Часто автомобільні аварії відбуваються так, що швидко розібратися на місці практично неможливо. У багатьох випадках не можна визначити «на око», хто винуватець і в якій мірі, хто постраждав. І тому вкрай важко прийняти до уваги всі непередбачені чинники конкретного дорожньо-транспортної пригоди.

Послуги адвоката по ДТП якраз і полягають в повному зборі і об’єктивному аналізі всіх обставин автомобільної аварії. Кінцевий результат щодо інциденту, складений таким фахівцем, досить часто виявляється не таким, яким представлявся працівникам ДПС, і дозволяє в повній мірі захистити права потерпілих.

При будь-якому ДТП тут же встає питання про відшкодування шкоди. А це зовсім непросте завдання, в якій слід визначити винуватця аварії, величину збитку, суму компенсації і багато іншого. Поголовне обов’язкове страхування нітрохи не спрощує ці проблеми.

Швидка допомога адвоката по ДТП допоможе заощадити вам і нерви, і фінансові кошти на ремонт. При цьому слід звертатися саме до юристів по ДТП, у яких постійну практику в таких справах. Відмовившись від кваліфікованої допомоги такого фахівця, Ви дуже ризикуєте загрузнути в розборі гори нормативів і законодавчих актів.

Наша компанія пропонує кваліфіковану допомогу адвоката по ДТП. Наша команда добре знайома з нинішньої судової практикою в цій сфері. Ми ніколи не забуваємо, що адвокатська допомога при ДТП – це відповідальна діяльність. Вона розглядає не тільки матеріальний аспект проблеми, але, перш за все, питання безпеки життя людини.

Послуги адвоката з ДТП включають в себе:

  • юридичну консультацію з питань ДТП як водіїв, так і пішоходів;
  • розгляд всього переліку документів, пов’язаних з конкретною ситуацією. Всі дані про ДТП, зібрані працівниками ДАІ, протокол про затримання транспортного засобу, медичний огляд учасників аварії;
  • робота з органами дізнання, отримання у них всіх матеріалів у справі, прийняття участі в розборі ДТП, підготовка стратегії захисту клієнта;
  • оформлення і подача заяв, клопотань, скарг по конкретній справі;
  • оскарження необгрунтованих рішень ГИБДД і суду;
  • оцінка ступеня тяжкості пошкоджень автомобіля, матеріального збитку або тілесних ушкоджень, отриманих водієм і пасажирами в результаті ДТП;
  • повний захист і представлення інтересів клієнта при порушенні кримінальної справи за фактом ДТП;
  • участь нашого адвоката в цивільному судочинстві за фактом дорожньо-транспортної пригоди;
  • робота зі страховими компаніями, переговори про дотримання умов ОСАГО і КАСКО.

Автомобільна аварія і називається аварією, тому що вимагає вжиття невідкладних заходів. В тому числі і залучення знає адвоката. Безліч ДТП мали б зовсім інші юридичні підсумки, присутності адвоката на всіх стадіях розгляду справи.

Якщо Ви все-таки потрапили в аварію, першим номером, який Вам слід набрати, повинен бути номер адвоката. І тільки потім телефонуйте родичам і в поліцію. І не має ніякого значення Ваша роль в ДТП. Самі Ви постраждали в аварії або стали її причиною – за певних знаннях практично будь-яку справу можна повернути на Вашу користь.

Не забувайте – якщо адвокат по ДТП почне свою роботу якомога раніше. Це буде гарантом більш успішного результату всієї справи. Наша телефонна служба працює цілодобово. Ми докладемо всіх зусиль і знання, щоб виграти навіть самі безнадійні справи.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: