штатный юрист

Аутсорсинг або штатний юрист?

Штатний юрист чи аутсорсинг

Сучасні організації часто виключають з штатного розкладу посаду юриста, користуючись послугами аутсорсингу. При цьому важливо враховувати не тільки необхідність в створенні робочого місця при наявності комп’ютера, але і ліцензійного програмного забезпечення.

Штатний юрист

Штатний юрист повинен мати доступ до регулярно оновлюється довідково-правових систем.
Оплата регулярних оновлень ПЗ входить до витрат підприємства як і покупка офісної техніки. У кабінеті юриста має бути передбачено місце, що дозволяє зберігати папери. Юрист повинен мати легковий автомобіль, що дозволяє здійснювати важливі поїздки для передачі документів.

Соціальний пакет штатного юриста вимагає оплати лікарняного і відпустки, своєчасної виплати зарплати. Разом з тим юридичний відділ, що складається з однієї штатної одиниці, обмежується знаннями в юриспруденції тільки одного юриста. Працюючи в групі, професійні юристи мають великі пізнання в своїй сфері діяльності.

Робота штатного юриста протікає не без помилок, але тримати його діяльність директору під контролем – завдання з важких. Керівник може не помітити помилок на перших етапах діяльності. Відповідальність штатного юриста не поширюється за межі його окладу. В результаті робота юриста в організації вимагає великих вкладень фінансових ресурсів, які не виправдовують очікувань в більшості випадків.

Переваги послуг юридичного аутсорсингу

Виплачувати істотні суми на утримання штатної одиниці юриста немає необхідності при укладанні договору з компанією-аутсорсером. Цей документ виключає необхідність формування робочого місця для юриста. Досить оплатити вартість договору, а не виплачувати за час, що проводилося на роботі. Витрати на утримання штатної одиниці юриста перевищують виконання робіт в рамках договору з фахівцями з аутсорсингу.

Укладаючи договір з юридичною компанією, можна не наймати на роботу юриста. Професійні аутсорсери розташовують великими знаннями в юриспруденції в порівнянні з фахівцями широкого профілю.

Вибір юридичної компанії

Щоб не зробити помилку, вибираючи компанію-аутсорсера, потрібно дотримуватися певні критерії. Недобросовісні фірми, які надають юридичні послуги низької якості, бажають отримати за це гроші. Вони можуть не мати в штаті юристів високої кваліфікації.

Критерії, які необхідно враховувати при виборі компанії:

  • документально підтверджена кваліфікація всіх спеціалістів;
  • діяльність на офіційній основі при дотриманні договірних зобов’язань;
  • надання документів про оплату юридичних послуг;
  • комфортність при веденні переговорів;
  • рівень цін на послуги аутсорсингу.

Не можна ставитися з довірою до різним фірмам, які не бажають на першу вимогу надавати всю необхідну інформацію про свою діяльність. Відчуваючи певну напругу при спілкуванні з фахівцем, не потрібно укладати договір з цією компанією. Інакше доведеться вести діяльність на протязі тривалого періоду часу з фірмою, професіоналізм якої не відповідає належному рівню.

Ціни на послуги компанії з аутсорсингу не повинні бути занадто низькими, виходячи з середніх цін по всьому регіону. Якщо серед знайомих або друзів є ті, хто коли-небудь взаємодіяв з фірмами-аутсорсерами, то можна через них дізнатися про рівень компетентності фахівців компанії.

Серйозні юридичні фірми завжди цінують свою репутацію. Про діяльність фірми можна дізнатися через сайт або профіль у соціальних мережах. Важливо враховувати те, наскільки коректними є поради юристів.
Необхідно точно визначити перелік всіх завдань, які належить вирішувати в процесі співпраці з юридичною фірмою. При цьому потрібно дізнатися, чи має фірма-аутсорсер досвід у вирішенні подібних проблем. Укладаючи договір, слід обговорити обсяг послуг, що надаються, порядок і терміни їх надання.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: