Налоговое право

Податкове право України

Податкове право

Наші досвідчені спеціалісти надають широкий спектр послуг у сфері податкового права. Ми можемо запропонувати фізичним особам надання наступних послуг:

  • Надання професійної юридичної консультації щодо питань податкового права. Фізичні особи разом з індивідуальними підприємцями та юридичними особами вважаються платниками податків та мають певні обов’язки щодо держави. Обов’язок сплачувати податки та інші обов’язкові платежі передбачено у Конституції країни. Наші висококваліфіковані адвокати нададуть вам консультацію з будь-якого питання оподаткування, зокрема:
    • пояснять які обов’язки клієнт має як громадянин України,
    • які податки ви повинні сплачувати,
    • яким чином, який порядок сплати податків і що робити у випадках, коли було порушено обов’язкові вимоги податкового кодексу;
  • Подання ваших інтересів у державних органах та процес стягування податків – досить важкий процес. Під час якого можуть виникнути проблеми із податковою службою та іншими державними органами. Наші спеціалісти адвокатського бюро, які мають великий досвід у сфері оподаткування, представлять ваші інтереси в державних органах та забезпечать максимальний захист ваших законних інтересів. Також вони спробують мирним шляхом за допомогою переговорів урегулювати конфліктну ситуацію.
  • Представництво у суді. Часто податкові суперечки вирішуються в суді, який є єдиним органом, який здійснює правосуддя. Якщо податковий орган подав вас до суду або якщо ви вважаєте, що ваші права як платника податків були порушені, то ми можемо допомогти з вирішенням проблеми. Судовий процес вимагає не лише певних знань законодавчого регулювання, а також досвіду та навичок. А фізична особа, яка не має вищої юридичної освіти та досвіду у сфері оподаткування, не зможе самостійно захистити свої права у суді та перемогти у судовому розгляді. Для цього йому потрібна допомога фахівця.
  • Оскарження рішень податкових органів Якщо ви вважаєте, що рішення податкового органу порушує ваші права, ми зможемо вам допомогти. Потрібно оскаржити рішення податкового органу. Податкове право – одна з найбільш заплутаних галузей, що неминуче спричиняє необхідність юридичної консультації та допомоги професійного адвоката з усіх питань оподаткування.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: