Услуги адвоката

ТОП-10 послуг адвоката для юридичних осіб

Послуги адвоката

Для здійснення діяльності підприємства, масштабного виробництва, при якому потрібно перевіряти безліч договорів і угод, без юридичного супроводу (послуги адвоката) практично нереально. Без ретельної перевірки професіоналом укласти угоду неможливо. Так як це може спричинити за собою збитки і ризики.

1. Дії в арбітражних і третейських судах

Для прийняття вірного рішення керівникам підприємств потрібно ретельно вивчити і проаналізувати правову проблему. І ознайомитися з законами і актами, проаналізувати судову і арбітражну практику, щоб виграти суперечку. Разом з тим, це все необхідно зробити в максимально стислі терміни. Що, швидше за все, не буде підкріплено спеціалізованими знаннями. З цієї причини варто скористатися послугами адвоката, які передбачають проведення роботи, спрямованої на виправлення / запобігання помилок через продуманий, детальний план відносин між контрагентом і відповідними органами. Лише за допомогою даної системи надання правової допомоги є велика ймовірність уникнути або зменшити всілякі ризики організації та забезпечити повну безпеку в економічному плані.

2. Участь в податкових суперечках

Адвокатами надаються висококваліфіковані консультації з податкового права, надається допомога в зборі необхідної документації, складанні відповідних заявок, клопотання, скарг з перевірки податковими органами.

3. Діяльність по стягненню боргів

Адвокати надають допомогу у стягненні боргів в разі, якщо в підприємстві або у юридичної особи виникла заборгованість, вирішити яку можна виключно в судовому порядку.

4. Участь в корпоративних спорах

Таких конфліктів виникає безліч, з цієї причини адвокати надають допомогу в їх вирішенні. До послуг такого плану відносяться: забезпечення захисту інтересів в конфлікті, вирішення питань, що стосуються володіння частками ВАТ. А також надання захисту від неправомірної діяльності акціонерів і т. д.

5. Діяльність у кримінальних справах

За рахунок цього забезпечується захист підприємства і його працівників, як від кримінальної, так і від адміністративної відповідальності. На сьогоднішній день бухгалтерам доводиться мати справу з постійно змінюються законодавчими актами, що нерідко призводить до виникнення помилок і порушень. Законодавство, яке відповідає за відповідальність, сьогодні істотно змінилося. Виходячи з цього, багато керівників фірм і бухгалтера практично не представляють, за що саме і які порушення до них здатні привести відповідальні заходи.

6. Здійснення реєстрації ІП та ТОВ

Послуги адвоката, що стосуються оформлення бізнесу або організації, ставляться до права здійснення підприємницької діяльності. В даному випадку потрібно здійснити державну реєстрацію юридичної / фізичної особи як ІП.

7. Оскарження діяльності контрольованих органів

За допомогою правильного обслуговування фахівцями незаконної діяльності державних органів забезпечується захист юридичної особи або зменшується ступінь відповідальності або взагалі знімаються всі претензії з боку перевіряючого органу.

8. Здійснення абонентського обслуговування

Це, по суті, є зовнішнім, незалежним інформаційним і правовим супроводом всіх справ організації. В даному випадку адвокат забезпечує законний захист всіх прав і інтересів організації щодо правовідносин.

9. Проведення реєстрації офшорних фірм

Адвокати надають повний спектр послуг для здійснення обслуговування та проведення реєстрації офшорних фірм. Також фахівець займається відкриттям рахунків в зарубіжних банках і надає підтримку європейських структур.

10. Ведення справ про банкрутство

Висококваліфікований фахівець перед початком вирішення справи, що стосується банкрутства, ретельно перевіряє ситуацію, що склалася. Наприклад, дізнається про зобов’язання компанії, знайомиться з історією угод, збирає необхідні відомості, що впливають на результат. Крім того, адвокатом проводяться всі дії, які пов’язані з банкрутством.

Природно, вартість послуг адвокатів досить висока, проте, коли на кону сотні мільйонів при вирішенні спорів, то така ціна здається незначною. Слід враховувати, що фахівець грунтується в своїй роботі виключно на індивідуальному підході до клієнтів і звіті його майнового стану, щоб береться до уваги в процесі укладення договору і суми винагороди.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: