Юридическое сопровождение бизнеса

Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу

Будь-яка ділова діяльність регламентується і обмежується істотним обсягом законодавчих і нормативних актів, які безперервно змінюються і оновлюються. Недотримання цих положень може призвести не тільки до штрафних санкцій державними органами, також і до адміністративного і навіть кримінального переслідування.

Не всі власники і керівники підприємств в змозі тримати укомплектований штат висококваліфікованих фахівців, здатних відстежувати поточний стан всього масиву нормативних документів. Але з необхідністю враховувати в своїй діяльності вимоги цих документів стикаються всі.

Переваги

Правовий супровід компанії – рішення, широко поширене в зарубіжних, а в останні роки і в вітчизняних компаніях, полягає у взаємодії зі спеціалізованими юридичними агентствами. Фахівці надають як разові консультації з нагальних питань, так і надають постійний юридичний супровід ділової діяльності на основі довгострокових договорів. Форма взаємодії залежить від розмірів і різноманітності видів діяльності підприємства. Додаткова економія досягається за рахунок того, що витрати за договором на юридичне обслуговування включаються до складу витрат підприємства. Це впливає на розмір оподатковуваної бази.

Працювати з юридичною компанією часто надійніше, ніж користуватися послугами власного фахівця. Штатний фахівець може піти у відпустку, захворіти, звільнитися. В останньому випадку не виключена можливість того, що він використовує накопичену інформацію проти інтересів підприємства, де працював. При роботі з юридичною компанією ці ризики відсутні. Вона має в своєму розпорядженні повним штатом співробітників, завжди здатних надати необхідні послуги. Прагнення зберегти свою репутацію не дозволить юридичній агентству діяти проти інтересів свого клієнта.

Спектр послуг

При укладанні договору юристи не тільки надають правові консультації по діяльності підприємства, вони також можуть представляти інтереси клієнта в переговорах. А при укладанні угод з контрагентами і партнерами забезпечувати юридичний супровід цих угод.

Взаємодія з державними організаціями фахівці можуть взяти на себе, представляючи інтереси клієнта і готуючи письмові висновки з приводу фінансово-господарської діяльності.

Природно, що робота з кадрами здійснюється керівництвом підприємства з інтересів своєї ділової діяльності. Однак вести кадрове діловодство, укладати і розривати трудові договори може і юридична компанія.

За договором можуть виконуватися моніторинг та правовий аналіз всієї юридичної документації підприємства-клієнта, в тому числі установчих документів. При необхідності юристи вносять корективи в установчі документи.

Фахівці по праву займаються також реєструванням товарних знаків, патентів, авторських прав, інтелектуальної власності. Та надають посередництво при оформленні різних дозвільних документів, вступ до СРО (саморегульовану організацію).

Якщо справа дійде до судового розгляду, юридична компанія зможе дати оцінку перспективності розгляду. Може бути підготовлено письмовий висновок. Досвідчені фахівці допоможуть зі складанням претензій. І постараються вирішити конфлікт в рамках досудового врегулювання. А при необхідності захистять інтереси клієнта в суді, нададуть повний супровід судових процесів.

Не всі організації можуть легко виділити кошти на укладення договору з юридичною компанією. Але якщо договір не укладати, а покладатися лише на власні сили, збиток може значно перевищити суму, обумовлену договором.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: