Автоадвокат Киев

Автоадвокат Київ

Автоадвокат

Будучи власником транспортного авто- кошти, кожен водій повинен пам’ятати про ризик ДТП і знати номер свого Автоадвоката. Саме Автоадвокат є тим фахівцем, який може побачити навіть найменшу деталь в пригоді і, завдяки наділеним повноваженнями і привілеїв, буде отримувати доступ до всієї інформації по справі та допоможе вирішити будь-яку ситуацію.

Коли звертатися за допомогою?

Автовласник повинен пам’ятати і розуміти, що йому може знадобитися допомога юриста по ДТП ще з моменту покупки улюбленої «ластівки». Купуючи автомобіль в присутності Автоадвоката, ви будете впевнені, що всі документи правильно оформлені і перевірені фахівцем. Таїмо чином ви гарантуєте собі безпеку і впевненість в «завтрашньому дні». Новий автовласник зможе спокійно виїжджати на дорогу і не переживати справжність документів і угоди.

Також адвокат по ДТП допомагає:

  • З оформленням угод купівлі-продажу, здачі в оренду автотранспорту, оформленням довіреності на іншу особу. Легковажність в даних справах може привести до непоправних наслідків, адже неправильно поставлена ​​кома в документі може змінити хід справи проти вас в разі конфлікту між сторін. Правильним буде рішення – перевірка документації кваліфікованим фахівцем;
  • Поданням ваших інтересів в судовому розгляді;
  • Допомогою в спірних ситуаціях зі страховими компаніями, при цьому відстоюючи ваші інтереси завдяки правильно зібраним доказам і фактам;
  • Переговорами між вами і співробітниками поліції. Кваліфікований фахівець дасть правову оцінку ситуації, що склалася і буде захищати ваші інтереси і права.

Особливі випадки, коли єдина надія – адвокат по ДТП

Бувають особливі випадки, коли вам загрожує позбавлення прав або вам потрібна допомога юриста при ДТП. Що ж ви будете робити, якщо ваше справа пов’язана з адміністративними правопорушеннями, такими як:

  1. Водіння в стані алкогольного сп’яніння;
  2. Дозвіл водити автомобільний транспорт людиною в стані алкогольного сп’яніння:
  3. Ваше не угода на проходження обов’язкового медичного огляду, щоб підтвердити ваш стан сп’яніння;
  4. «Зняття стресу» за допомогою алкоголю після ДТП, але перед тим, як у вас взяли свідчення представники поліції;
  5. Ваше перевищення встановленої швидкості руху більше, ніж на 60 км / ч.

Всі вище перераховані пункти ведуть за собою один результат – позбавлення прав водія. Але кваліфікований Автоадвокат знає, як оперувати фактами і юридичними канонами так, щоб ваші права залишилися у вас в кишені навіть в таких ситуаціях.

Автоадвокат і його незамінна допомога в разі ДТП

Одне з важливих вимог до Автоадвоката – це його здатність захистити свого клієнта при будь-якому вигляді ДТП. Юрист даної сфери повинен знати всі нюанси трасології, а також розбиратися в автотехніки, щоб правильно помічати всі деталі і докази на місці ДТП.

Таким чином, з’являючись на місці ДТП, Автоадвокат є не тільки юридичною особою, яке захищає інтереси водія, але і Автоексперти. Такий багаж знань допомагає йому правильно проаналізувати всі дані і провести аналіз інциденту. Це дозволить вашому юридичному представнику підібрати правильну стратегію захисту та відстояти ваші інтереси перед правовими органами.

Особливо Автоадвокат актуальний у випадках, коли ви фізично не в змозі захистити свої права. Наприклад, коли ви постраждали в ДТП і перебуваєте в лікарні в якості жертви. В даному випадку юрист по ДТП допоможе «розставити всі крапки над ї» та гарантувати ваш захист і невинність.

В даному випадку він буде стежити за правильністю збору доказів і оформленням протоколів на місці ДТП. Таким чином, винуватець події не уникне подальшого розгляду, можливо навіть в судовому порядку, і несення відповідальності за скоєне їм.

Куди можна звернутися за допомогою при ДТП?

Наше адвокатське бюро «Соболь і партнери» завжди допоможе своїм клієнтам, навіть якщо це саме заплутане дорожню пригоду. Завдяки багаторічному стажу роботи і професійних знань і навичок, ми зможемо відстояти ваші інтереси і захистити ваші права.

Звертаючись до нас ви отримаєте професійну консультацію. Наші юристи зможуть пояснити вам «людською мовою» в найменших деталях подальший план дій і на що потрібно буде звертати увагу.

Ми проаналізуємо вашу ситуацію, перевіримо справжність складених протоколів і документів та побудуємо найбільш підходящу стратегію для захисту ваших інтересів.

Звернутися до нас ви можете за адресою 01042, м Київ бул. Дружби Народів, 21, оф. 2 або зателефонувавши за вказаним номером телефону на сайті. Ми завжди відповімо або передзвонимо.

Приходьте до нас, і ви не пошкодуєте про свій вибір!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: