Правовая помощь в суде

Правова допомога в суді

Правова допомога

Якщо знадобилася правова допомога в суді, краще в будь-якій ситуації не покладатися на себе і свої знання в різних областях права, особливо при веденні бізнесу, а своєчасно скористатися послугами досвідчених юристів. Можна постаратися вирішити всі виникаючі питання без судових розглядів, хоча не завжди це можливо. Бувають іноді непередбачені ситуації на роботі, в побуті, аварії на дорогах або на виробництві і багато інших причин, коли доводиться звертатися до суду або опинитися раптом у ролі відповідача.

Правова допомога в суді в різних ситуаціях

Кваліфікована допомога в суді може знадобитися, зокрема, як при конфліктах, пов’язаних з підприємницькою діяльністю, так і при порушенні прав особистості.

Ніхто не дасть гарантію, що раптово що почалася конфліктна ситуація або проблема раптом щасливо вирішиться. Справа може дійти до суду, наприклад, в таких випадках:

 • трудові спори;
 • порушення контрактів при поставці товарів, а також при наявності різноманітних послуг;
 • порушення авторського права і прав інтелектуальної власності на створений продукт;
 • при виникненні банківських, страхових суперечок;
 • звинувачення в економічних злочинах при веденні бізнесу;
 • адміністративні правопорушення фізичних і юридичних осіб, в тому числі затримка виплат, порушення ПДР і ін.
 • спадкові, сімейні справи, майнові суперечки;
 • кримінальні злочини, в тому числі шахрайство, крадіжки, грабежі і більш тяжкі злочини.

Перші кроки при зверненні до суду

Якщо ПОНАБ допомогу в суді, і ви позивач, потрібно пам’ятати, що хороший результат справи залежить не тільки від наданих доказів, а в тому числі і від правильно оформлених документів.

Суди підходять до розгляду справ не так, як уявляє собі обиватель, який має свою саму правильну точку зору, а виходячи з букви закону. І якщо будуть похибки в документах, ніхто не гарантує, що вийде виграти процес.

Тому так важлива, зокрема, допомога юриста в складанні позовної заяви.

Правильно складене позовну заяву – це відповідальний крок, безпосередньо впливає на процес. Це перше, що потрібно зробити позивачеві на самому початку судового провадження.

Допомога юристів на різних етапах судочинства:

 1. Правова консультація для клієнтів, які звернулися за допомогою. На цьому етапі визначається, які знадобляться докази, яким може бути результат справи, які дії потрібно зробити хто звернувся.
 2. Аналіз, збір і підготовка всіх необхідних документів хорошої якості, щоб уникнути переробок при прийомі їх у виробництво і затягування процесу. Грамотне складання позовної заяви, підготовка документації, необхідної для формування доказів.
 3. Допомога юристів в суді. Можна обмежитися консультацією юриста, без відвідування засідань, також можна забезпечити участь адвоката і безпосередню його допомогу в суді.
 4. Отримання рішення суду, при потребі – оскарження рішення.

Потрібні докази – шукаємо допомогу в суді

Бувають ситуації, коли потрібна допомога суду у витребуванні доказів. Наприклад, потрібно отримати інформацію, що стосується банківської таємниці, або ж даних про стан здоров’я, тобто все те, що може підпадати під визначення персональних даних.

Якщо з цієї причини відмовлено адвокату в отриманні відомостей і будь-якої інформації, доводиться звертатися до суду. У Цивільному процесуальному Кодексі України є відповідна стаття (137), згідно з якою передбачається можливість для сторін звернутися до суду і клопотати про допомогу для витребування доказів, які не можна отримати іншим шляхом.

Якщо вимога про необхідність подання таких даних буде обґрунтованим, суди йдуть назустріч і можна отримати важливу інформацію за рішенням суду. Головне, чітко аргументувати, навіщо потрібні в процесі суду дані, про які йде мова. Адже вони можуть вплинути на хід справи і привести в результаті до хорошого результату, посприяють у встановленні істини.

Аргумент – це документ, а не просто слова. Наприклад, якщо на запит юриста або позивача від організації, яка володіє персональною інформацією, отримано письмову відповідь про відмову, потрібно докласти його (або копію), і тоді суд винесе очікуване позитивне рішення про витребування доказів.

Правова допомога, в тому числі в суді, може знадобитися не тільки позивачу, а й відповідачу, причому в цьому випадку адвокат швидше за все ще більше необхідний для захисту власних інтересів.

Замовили правовий супровід бізнесу в кращій ситуації, ніж ті, хто його не мають. Є шанс уникнути ситуацій, які можуть закінчитися судовими розглядами.

Знадобилася допомога в суді – звертайтеся до хорошим юристам, які мають досвід в різних сферах права.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: