Предпринимательское право

5 основ для власників малого бізнесу

Підприємницьке право

Підприємницьке право серйозно впливає на те, як працює бізнес, від договірного права до трудового права, податкового законодавства, законодавства про безпеку праці і багато чого іншого. Необхідно знати про потенційні проблеми, співпрацюючи з досвідченими адвокатами, щоб переконатися, що ви перебуваєте на правильній стороні закону.

Якщо ви шукаєте юридичну консультацію для малого бізнесу, ось деякі з найважливіших юридичних основ, про які слід знати.

Траст і правовий захист

Структурою бізнесу більшості його власників є одноосібне володіння. Більш просунуті юридичні бізнес-структури вимагають додаткової уваги. Перевага ведення малого бізнесу в форматі одноосібного підприємця полягає в тому, що на відміну від більш просунутих юридичних структур для запуску і ведення бізнесу не потрібно ніяких спеціальних документів. Недолік одноосібного володіння полягає в тому, що якщо бізнесу пред’являють позов, то позивач має не тільки ділові активи, а й особисті активи, включаючи нерухомість, машину і банківські рахунки.

Бізнес-експерти рекомендують індивідуальним підприємцям вивчати питання про створення трасту для володіння бізнесом. Це захистить власника бізнесу від потенційної особистої відповідальності в разі судового розгляду. Траст – це юридична особа, яка подає власні податкові декларації, а також майно та інші активи. Якщо для бізнесу встановлено довіру, то в разі судового позову цю довіру захистить особисті активи власника.

Зберігання особистих коштів і бізнес-фондів

Якщо створення трасту неможливо або небажано, все одно вкрай важливо відокремити себе і свою особисту інформацію від малого бізнесу. Такому бізнесу варто мати окремий банківський рахунок і кредитні карти. Ділові кошти і особисті кошти повинні бути чітко помітні і розділені, що уникнути появи змішання. Будь-яке змішання призведе власника в зону правових питань. Те ж саме стосується використання ділових засобів для оплати особистих витрат.

Комплексне страхування малого бізнесу

Бізнес повинен мати адекватну страховку для захисту в разі аварії, стихійного лиха, витоку даних або будь-якої кількості можливих претензій. Робота з майновими і загальними претензіями призведе до втрати часу, витрат і розчарування.

Малі підприємства повинні мати адекватну страховку для запобігання подібних проблем. Залежно від розміру і характеру бізнесу можуть бути доцільні спеціальні страхові поліси, що забезпечують додаткове покриття.

Перевага переговорів перед судовим процесом

Судові розгляди є дорогими, стресовими і віднімають багато часу. Навіть якщо ви вважаєте себе правим боком, суддя може з цим не погодитися. Передача справи до суду завжди повинна бути останнім засобом.

Більшість адвокатів радять домовитися про мирову угоду, а не дозволяти ділові суперечки в суді. Альтернативні методи вирішення спорів, такі як посередництво і арбітраж, заощадять власникам бізнесу значні суми грошей. А також цінний час.

Вибір юридичної структури

Малий бізнес може бути структурований різними способами. Варіантом бізнес-структури за замовчуванням є одноосібне володіння. Недоліком є ​​те, що немає ніякого поділу між бізнесом і власником бізнесу. Просунуті бізнес-структури захищають свої особисті активи самостійно. В очах закону існує так званий корпоративний щит, який захищає вас особисто від ділових боргів.

Якщо ви керуєте малим бізнесом, важливо знати основи підприємницького права, які можуть вплинути на вашу компанію. Пам’ятайте, що відсутність знань не є захистом від незаконного дії або порушення нормативних вимог. Ось чому так важливо звернутися за юридичною консультацією до того, хто має на це право.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: