Услуги адвоката или юриста

Чому варто скористатися послугами адвоката або юриста

Послуги адвоката або юриста

Багато аспектів життя громадян так чи інакше регулюються законодавством. Існують різні галузі права, які спеціалізуються на окремих типах відносин. Наприклад, трудове право встановлює правила взаємин між роботодавцем і працівником.

Юридична і правова безграмотність призводить до серйозних порушень громадянських прав, стягненням з боку держави, порушення прав трудящих і т. д. Люди не поспішають звертатися з проблемами за консультацією до юриста або адвоката до тих пір, поки що виникла проблема не призведе їх до кримінальної або адміністративної відповідальності.

У яких випадках варто звертатися до юристів?

  • З питань трудового права. Досвідчений юрист підкаже, чи правильно складений трудовий договір, пояснить, чи був працівник скорочений або звільнений на законних підставах. І, якщо це не так, допоможе скласти позов до суду у цивільних справах.
  • З питань прав споживачів. На жаль, не всі виробники товарів в належній мірі стежать за якістю. Тому, якщо після покупки товару виникла якась проблема, має сенс звернутися до юриста. Він оформить скаргу на виробника або складе позов для отримання компенсації.
  • З питань сімейного права. Існує маса ситуацій, коли вирішити сімейний конфлікт не представляється можливим самостійно. Особливо гостро проблема стоїть під час шлюборозлучного процесу. Подружжю треба домовитися про поділ спільно нажитого майна, вирішити питання опіки, суму аліментів і багато іншого. В ідеалі, досвідчений юрист повинен допомогти колишнім дружинам прийти до мирної угоди. Але, якщо це неможливо, він буде представляти інтереси в суді. Окремим пунктом в сімейному праві варто складання шлюбного договору. Далеко не всі вважають за потрібне починати спільне життя з юридичних складнощів. Однак, якщо одна сторона вважає, що такий документ необхідний, юрист повинен провести детальну консультацію другій половині, розповісти про плюси і мінуси, пояснити користь такого договору і скласти документ.
  • З питань міграції. Іноземні громадяни часто звертаються до адвокатів, щоб отримати консультацію або оформити документи для легальної роботи на території України.
  • З питань нерухомості та земельних ділянок. Купівля нерухомості є дорогим заходом, і щоб не втратити останні накопичення при укладанні угоди, потрібно задіяти досвідченого юриста. Він перевірить законність операції, оформить право власності, проінструктує з усіх питань. Крім того, у сім’ї можуть виникнути суперечки про право проживання, прописки, підселення, виселення та багатьох інших питань.

Інші причини для звернення до юриста

  • З питань, пов’язаних з купівлею і використанням автомобільного транспорту. Купівля автомобіля, як і нерухомості, вимагає досить великих вкладень. Щоб не потрапити до рук шахраїв, перед здійсненням угоди слід звернутися до юриста. У разі потрапляння в ДТП, адвокат розповість про процедуру відшкодування збитку за мировою угодою або через суд.
  • З питань охорони здоров’я. При неякісному наданні послуг, особливо в приватній клініці, звичайна скарга головному лікарю не принесе особливих результатів. Складанням та поданням позову по відношенню до медичної установи займається адвокат по цивільних справах.
  • По кримінальних справах. Притягнення до кримінальної відповідальності зобов’язує знайти професійного адвоката. Послуги такого фахівця коштують дорого, але свобода часто важливіше.

Якщо у обвинуваченого немає свого представника, його призначає безкоштовно колегія адвокатів.

Послуги для юридичних осіб

Окремо варто сказати про роботу адвокатів і юристів з юридичними особами. Вони надають повну підтримку компанії, від реєстрації юридичної особи, оформлення установчих документів, товарних знаків, до складання договорів, участь у переговорах і представленні інтересів компанії в суді.

Своєчасне звернення до юристів та адвокатів дозволяє уникнути фінансових втрат. Багато юристів, в якості рекламної послуги, надають безкоштовну першу консультацію.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: