Личный адвокат

Послуги особистого адвоката

Особистий адвокат

Юриспруденція вже давно увійшла в життя кожної людини. Практично кожен житель нашої країни хоча б раз співпрацював з представниками правових організацій, які допомагали йому врегулювати спірні моменти з законом. Так уже склалося, що жодна людина не може обійтися без кваліфікованих і досвідчених юристів. І особливо складно обійтися без послуг правознавців представникам бізнесу.

Всі громадяни, які займаються власним бізнесом і мають постійний і стабільний дохід стикаються з потребою в юристах частіше за інших. Правове забезпечення життєдіяльності людини стає все більш актуальною і популярною завданням. Кожен день може принести масу різноманітних ситуацій, і багато хто з них можна врегулювати тільки за допомогою правознавця.

Кількість юристів в нашій країні складно визначити. За статистикою, на одного клієнта може припадати до 2 фахівців, хоча багато експертів вважають, що ці дані занижені, оскільки до уваги не взято ті правознавці, які працюють не за фахом. Проте назвати кожного юриста професіоналом не можна. Занадто багато на ринку правових послуг присутнє шахраїв, які обманюють довірливих споживачів, втираються до них в довіру і позбавляють їх кровно зароблених грошей. Щоб не потрапити в подібну ситуацію, необхідно ретельно підходити до пошуку правознавця.

Багато юридичні компанії для залучення нових клієнтів ініціюють різноманітні програми, які повинні сприяти підвищенню інтересу громадян. Однією з таких програм вважають послугу особистого адвоката. Всі громадяни, які скористаються цією послугою отримають на певний термін кваліфікованого фахівця, який буде готовий приїхати на першу вимогу і роз’яснити правові аспекти.

Сфера послуг програми

Кожен особистий адвокат, який працює в цій програмі, надає такі послуги клієнтам:

  • моментальний виїзд на місце на прохання клієнта. Варто зазначити, що умовами угоди обмовляється, що клієнт може викликати фахівця в будь-який час доби, якщо він був затриманий співробітниками правоохоронних органів;
  • постійне перебування на зв’язку і своєчасне проведення консультацій і аналізу ситуації, що проблемної ситуації;
  • підготовка документації, складання позовів, претензій та скарг, а також подача їх до відповідних органів влади;
  • представництво інтересів клієнта в процесі судового розгляду справи в якості офіційного довіреної представника;
  • підготовка та аналіз правового забезпечення клієнта;
  • підготовка і передача офіційних запитів на прохання клієнта;
  • переговорний процес з правоохоронними органами та судовими інстанціями і пошук ефективних методів вирішення проблеми.

Варто зауважити, що даний перелік є неповним. Це стандартне правовий супровід за умовами програми особистого адвоката. Багато контор надають за окрему плату додаткові можливості.

Як правило, термін дії програми не може бути менше 1 календарного року. Статистика показує, що найчастіше послугами персонального юриста користуються представники бізнесу, які укладають угоди на обслуговування на тривалі періоди. Вартість цієї послуги невелика, особливо в порівнянні з цінами на окремі юридичні послуги.

Більшість персональних юристів готові надати своїм клієнтам бонуси і знижки, які допоможуть їм напрацювати базу постійних клієнтів, що оцінюється позитивно для розвитку бізнесу.

Якщо угода укладається за участю корпорації або сім’ї, то вартість послуг різко знижується за рахунок великої кількості користувачів.

Переваги послуги персонального правознавця

Ставши учасником програми персональних юридичних послуг, кожен клієнт отримує масу переваг, зокрема:

  • особистий адвокат буде займатися проблем клієнта в першу чергу. Але і не стане вести відразу кілька справ одночасно;
  • кваліфікована юридична допомога буде надаватися вчасно і за першим запитом;
  • особистий адвокат буде вести ваші справи. А також отримає можливість юридичного супроводу угод, що істотно знизить витрати споживачів.

В Україні ця можливість з’явилася відносно недавно. Але вже набирає велику популярність, особливо у представників приватного бізнесу. В зарубіжних країнах подібна практика діє не один десяток років, і користується заслуженим попитом. У нашій країні особисті адвокати стають не тільки вірними помічниками у врегулюванні правових питань, а й друзями. Оскільки з радістю допоможуть вирішити клієнту всі проблеми. Це дозволяє поліпшити якість надаваних юридичних послуг. А також сприяє підвищенню право забезпеченості людини, що формує захист його інтересів.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: