Адвокат по ДТП

Що робити автомобілісту в разі ДТП: Допомога адвоката

Чим може допомогти досвідчений юрист при ДТП

Дії автомобіліста при дорожньо-транспортній пригоді детально регламентовані ПДР та іншими законодавчими актами. Але проблема полягає в тому, що в житті зустрічаються нестандартні ситуації, які не завжди охоплюються нормами права. Якщо трапилося ДТП, то певний час водій знаходиться в деякому невизначеному стані. В силу нервового стресу або отриманих травм. Він може неправильно оцінювати ситуацію, допускати помилки або взагалі перебуває в несвідомому стані. Тому оптимальним варіантом буде адвокат по ДТП на місце дорожньо-транспортної пригоди, так як його допомога буде просто необхідна.

Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП зможе встановити свідків і очевидців події, записати їх особисті та контактні дані. Крім того, він вживатиме всіх заходів, які дозволять зберегти обстановку, що виникла при аварії на дорозі. Кожна дія буде відігравати значну роль. Як в кримінальному провадженні, так і в цивільному процесі по відшкодуванню шкоди.
Але і це ще не всі заходи, які може зробити адвокат, так як кожен випадок індивідуальний і завжди можуть виникати непередбачені обставини.

Участь юриста при складанні схеми аварії

Це дуже важливий момент, коли складається схема ДТП, заносяться конкретні дані і підписуються очевидцями аварії. Юрист проконтролює точність вимірів, місце розташування автомобілів по відношенню один до одного і іншим орієнтирам.
Надалі цей важливий документ буде використовуватися як при кримінальному провадженні, якщо отримані тілесні ушкодження або травми. Також схема важлива для визначення ступеня винності кожного з водіїв, дозволяє виявити, хто порушив правила дорожнього руху, а хто їх дотримувався.

Роль адвоката в кримінальній справі

Якщо заподіяні тілесні ушкодження, то порушується кримінальна справа, в якому довіритель буде фігурувати, як свідок або обвинувачений. Знання матеріальних і процесуальних норм права дозволить адвокату по ДТП вибудувати виграшну захист. І вибрати правильну тактику і стратегію захисту свого клієнта.

Громадянський процес

Якщо винна сторона притягнута до адміністративної відповідальності, то в подальшому можна очікувати звернення до суду з вимогами про відшкодування шкоди. Тут також потрібна допомога адвоката, який зможе:

  • надати усну консультацію;
  • проаналізувати ситуацію і дати оцінку судової перспективи;
  • скласти процесуальні документи, в тому числі позов, скаргу, заперечення, клопотання і інші;
  • особисто брати участь в процесі;
  • надавати правову допомогу у виконавчому провадженні.

Це далеко не всі дії адвоката по наданню допомоги автомобілісту. Так як все залежить від конкретної ситуації, що сталася на дорозі. Тому, якщо трапилася аварія, автомобілісту потрібно правова допомога, екстрений виїзд адвоката. То звертайтеся в нашу компанію, де працюють фахівці високого класу. Теоретичні знання і правозастосовна практика дозволяє вигравати навіть самі безнадійні справи, яких, на превеликий жаль, сьогодні дуже багато.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: