Юридические компании

Юридичні компанії чи приватний юрист

Зараз на ринку юридичну допомогу надають як приватні адвокати, так і юридичні компанії. У людини, що потрапила в непросту ситуацію, яка вимагає допомоги з боку постає питання про те, чиїми послугами краще скористатися.

Юридичні компанії

Плюси

Плюсом юридичних компаній є вузька спеціалізація її працівників. Приватні адвокати рідко спеціалізуються на конкретних справах і звертають свій погляд на найбільш часті причини звернення до них. Дохід залежить тільки від них і їм вигідніше працювати в ніші, де люди звертаються частіше. У штаті юридичних компаній ж нерідко перебувають юристи, що працюють в певній вузькій спеціальності. Це є великою перевагою в деяких ситуаціях.

Мінуси

Слід розуміти, що в юридичній компанії ви, перш за все будете розмовляти ні з юристом безпосередньо, а з працівником колл-центру. Тому вирішити питання про те, чи доцільно звертатися до адвоката ви з ним навряд чи зможете. Такі працівники завжди будуть говорити про те, що ситуацію можна вирішити по телефону і необхідна консультація. Мета цих людей – прорекламувати юридичну компанію і заманити клієнтів.

Нерідко перший прийом виявляється безкоштовним. Як тільки людина погоджується і йде на консультацію він, фактично, стає товаром, адже за кожного приведеного клієнта працівники колл-центру, найчастіше, отримують додаткову оплату. На безкоштовному прийомі проблеми теж не вирішуються, мета такого прийому – прорекламувати ще раз фірму і заманити клієнта на платну консультацію.

На безкоштовних консультаціях людині скажуть, що зараз його проблему вирішити не можна і необхідно платне відвідування. Таким чином, величезна кількість часу людина витрачає даремно, не отримавши відповіді навіть на найпростіші питання.

Ще однією проблемою є те, що юристам в юридичних фірмах не важлива репутація. Приватні адвокати прагнуть завоювати хорошу репутацію, постійних клієнтів і т. Д., Хоча б для того, щоб збільшити свій заробіток. В юридичних компаніях люди сидять на фіксованій зарплати і у них немає мотивації працювати краще. Компанія завжди дасть їм роботу. Більш того, людина, яка звертається в компанію, не завжди знає, до якого конкретно юристу він піде. Отже, він не може дізнатися відгуки про фахівця.
Великим мінусом компаній є те, що їх працівники занадто завантажені. Для власників компанії вигідніше утримувати меншу кількість персоналу, який буде більше працювати. Через це, люди в компаніях більше завантажені. У юристів, найчастіше, немає можливості детально зануритися в ваша справа, адже у них тепер вистачає роботи.

Приватний юрист

Плюси

Великим плюсом є те, що приватний юрист працює сам на себе. Це призводить до того, що він зацікавлений в підвищенні власної репутації, а, отже, розуміє необхідність більш якісно виконувати свої обов’язки. Це ж дозволяє йому брати таку кількість роботи, з якої він може впоратися. Приватний юрист навряд чи буде перевантажувати самого себе, якщо він зацікавлений в наданні якісних послуг, тому він зможе більш детально підходити до кожного окремого справі.

Мінуси

Приватні юристи не відповідають на виклики оперативно і моментально. Зателефонувавши в юридичну компанію, ви можете через 3 хвилини записатися на консультацію юриста. Адвокат же часто зайнятий іншими клієнтами, ходить по судах і т. д. Таким чином, процес банальної записи на консультацію сильно затягується.

Приватні юристи нерідко погано розбираються у вузьких спеціальностях. Добре, якщо юрист відмовиться працювати, але нерідко в гонитві за прибутком, адвокат береться за справу, в сфері якого він розбирається свідомо погано.

Хто ж краще?

Виходячи з розглянутих вище плюсів і мінусів, найкращим рішенням, часто, буде вибір приватного юриста. Такі фахівці менш завантажені і зацікавлені в підвищенні власної репутації. Такі люди прагнуть надавати більш якісні послуги. У працівників юридичних фірм така мотивація з’являється рідко. Незважаючи на мінуси, плюсів у приватних адвокатів помітно більше ніж у юридичних фірм. По більшості питань краще звертатися саме до них.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: