Представительство в хозяйственном суде

Представництво інтересів в господарських судах

Представництво у господарському суді

Представництво в суді може забезпечити штатний юрист вашої компанії, але далеко не кожне підприємство або приватний підприємець у своєму розпорядженні таким ресурсом. Згідно із законом жодна особа не може бути позбавлена свого права на розгляд спору в порядку, встановленому законом. Це факт, і тому – захист ваших інтересів в господарських судах – наш борг і основне завдання.

Будьте в суді на сильній позиції

Досвідчений в вашому питанні юрист в кілька разів підвищує ймовірність вирішення спору в вашу користь. Ми супроводжуємо вас на всіх непростих етапах, інформуємо про права наданих законом і відстоюємо цих права в суді.

Адвокатське бюро “Соболь та партнери” має досвід практично в усіх областях судових розглядів, в тому числі в:

 • банківських і страхових спорах
 • справах, пов’язаних з укладанням договорів і їх розірванням
 • справах, пов’язаних з постачанням товарів або послуг, в тому числі по зовнішньоторговельними контрактами
 • суперечках про захист авторського права та інтелектуальної власності
 • справах про відшкодування збитків, збитків і штрафів

Ми виконуємо повний юридичний супровід ваших справ – від попередньої консультації до завершення. Українські підприємці, юридичні або фізичні особи повинні мати доступ до якісної правової підтримки з можливістю відстоювати порушення своїх кордонів в комерційних питаннях, а також в сфері власності.

За роки практики ми набули репутацію юристів, які домагаються справедливості для наших клієнтів – відновлення активів, корпоративні розгляду, страхові та фідуціарні суперечки, професійна недбалість, збиток, нанесений здоров’ю та безпеці, реструктуризація, неспроможність … Адвокатське бюро “Соболь та партнери” має досвід в оскарженні рішень і пред’явленні позовів для подальшого судового розгляду.

Ми об’єднуємо наші юридичні компетенції зі стратегічним консультуванням для досягнення високих результатів в кожному правовому спорі. Працюємо як одна команда в таких питаннях:

 • Юридичне консультування фізичних і юридичних осіб
 • Збір пакету документів для складання позовної заяви з наданням доказів
 • Компетентне представництво в суді ваших інтересів за позовною справі

Врегулювання суперечок без суду

Маючи значний досвід роботи по ряду комерційних питань, ми проводимо врегулювання суперечок, судове представництво або апеляції з високим рівнем позитивних результатів для наших клієнтів.

Завдяки продуманим стратегічним рішенням ми допомагаємо:

 • уникнути судових розглядів (і додаткових витрат) або навпаки стати позивачем і домогтися справедливості в своїй суперечці
 • відновити порушені права, репутацію,
 • повернути власність, право на активи,
 • дати можливість успішно продовжувати підприємницьку діяльність.

Коли виникає комерційний або особистий конфлікт, судовий процес може здатися єдиним можливим варіантом. Але є альтернативи, і ми можемо допомогти. У більшості справ бажаного результату можна досягти поза судовою системою – шляхом переговорів, спираючись на встановлений законодавство. Контракти при цьому повинні складатися грамотно, з вмістом арбітражних і посередницьких застережень, щоб залишити вам широке поле для маневру, якщо в подальшому виникнуть розбіжності.

Перший крок у пошуку рішення – інформування другої сторони про позицію нашого клієнта з посиланням на відповідні документи або законодавство, а також необхідний результат. Наші експерти можуть скласти «лист перед дією» із зазначенням кроків, які будуть зроблені в подальшому, якщо задовільний висновок не буде досягнуто угоди сторін. У багатьох випадку це все, що необхідно для забезпечення якнайшвидшого вирішення конфліктної ситуації.

Судове представництво з активною стратегією

Якщо спір не вдається врегулювати, Адвокатське бюро “Соболь та партнери” забезпечує захист ваших інтересів в залі суду. Будьте впевнені, що наша команда ніколи не відступає. Ми будемо відстоювати вашу позицію, щоб домогтися найкращого з можливих результатів.

Це непростий час для вас, ми розуміємо. Тому ми завжди тримаємо контакт з нашим клієнтом:

 • ви отримуєте докладні роз’яснення на кожному етапі,
 • ви поінформовані про свої права і можливості,
 • ми розробляємо стратегію і займаємося документацією
 • разом ми погоджуємо кожен майбутній крок.

Якщо ви читаєте цю сторінку, то, ймовірно, потрапили в складну ситуацію і потребуєте юридичної підтримки. Ми б хотіли дати вам свою візитку і запросити вас на зустріч.

Будь ласка, зв’яжіться з нами:

info@advokats.kiev.ua

067 004 88 88

Вам прийшла повістка? Проводиться обшук? Порушуються ваші права власника, не дотримуються зобов’язання за договором? Ми пройдемо цей шлях разом і забезпечимо ваше представництво у господарському суді.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: