Преимущества личного адвоката

Переваги послуг особистого адвоката

При виникненні ситуацій, що вимагають вирішення правових спорів і відновлення справедливості, кожній людині потрібні послуги фахівця, який буде стояти на захисті його інтересів.

Переваги особистого адвоката

Якщо у людей є документ, в якому підтверджено наявність особистого адвоката, правоохоронні органи в першу чергу зобов’язані поставити його до відома. Таким чином, на вашому боці буде висококваліфікований фахівець, який буде знаходитися поряд і допомагати у вирішенні ситуації, що виникла. За бажанням можна залучати фахівців самих різних областей права – від широкого профілю до вузьких дисциплін. Виходячи з цього, кваліфікація фахівця буде на вищому рівні, і турбуватися з цього приводу не потрібно.

Коли виникає необхідність захищати права людини, надавати допомогу береться адвокат. Він знаходиться в постійній співпраці з представниками правоохоронних органів та інших подібних структур, що дозволить з успіхом вирішувати питання різного рівня складності.

Які саме послуги може надавати особистий адвокат?

Це перш за все:

  • консультування по телефону по різних типах питань;
  • рішення цивільних питань;
  • рішення кримінальних питань;
  • робота з адміністративними питаннями;
  • робота з житловими питаннями;
  • рішення шлюбно-сімейних ситуацій;
  • вирішення інших питань, не придатних ні під одну вищеперелічену категорію.

Основні переваги від роботи з особистим адвокатом

Використання послуг особистого адвоката дає ряд переваг. Для початку це те, що найняти його можна не по якомусь певному справі, а на деякий термін. Тобто це може бути робота не по одному питанню, а за кількома протягом будь-якого проміжку часу.

Клієнт може зателефонувати адвокату і отримати безкоштовну консультацію з будь-якого виниклого питання. І зробити це він може в будь-який час. За домовленістю з клієнтом згодом адвокат має право надавати інтереси свого підопічного в різних інстанціях.

Якщо виникає необхідність, особистий адвокат може приїхати до клієнта прямо додому і допомогти в екстреній ситуації. Як його представник, він може брати участь у вирішенні питань безпосередньо зі слідчим, співробітниками патрульної та інших служб.

У житті можуть виникати різні ситуації, які вимагають висококваліфікованого рішення. Наприклад, суперечка зі страховою компанією. У ряді випадків не варто намагатися вирішити питання самостійно – може бути тільки гірше. А ось якщо під рукою знаходиться особистий адвокат – ймовірність успішного результату в рази вище.

Таким чином, мати особистого адвоката – це безліч плюсів. Єдиним недоліком буде висока оплата за його послуги. В основному послугами особистого адвоката користуються громадяни з більш високим фінансовим становищем, але фахівці бувають різні, відповідно, ситуації теж. Тому думати, що всі питання простіше вирішити самому, ніж платити гроші іншій людині – помилкова і програшна теорія.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: