Налоговый адвокат

Адвокат з податкових спорів

Податковий адвокат

Податковий адвокат – це фахівець, який стоїть на сторожі ваших фінансових інтересів – не важливо, мова йде про бізнес або інтересах фізичної особи, звичайного платника податків. Спори з податковими службами завжди ставилися до розряду найскладніших, але наші адвокати завжди гідно захищали і захищають права свого поважного клієнта.

Адвокат з податкових спорів, сфера його діяльності

Діяльність податкового адвоката полягає в тому, щоб надати допомогу в питаннях оподаткування, захищати клієнта перед державними структурами, що завжди не просто. Така допомога найчастіше потрібна для бізнесменів. Але все частіше звичайні громадяни змушені вдаватися до послуг юристів, адже в хитросплетіннях наших українських законів розібратися не просто.

Наприклад, для того, щоб мінімізувати податки, уникнути помилок при їх сплаті найкраще скористатися послугами досвідчених фахівців. Саме такі працюють в адвокатському бюро «Соболь і партнери». Вони своєчасно прийдуть на допомогу і зможуть вирішити всі питання. Це може бути:

 1. Юридична консультація в усній або письмовій формі, роз’яснення з питань правильного застосування законодавчих норм, всіх тонкощів законодавчої бази в питаннях оподаткування;
 2. Аналіз всіх наявних юридичних документів, вивчення обставин конкретних справ, а також кваліфікована експертна оцінка їх змісту;
 3. Підготовка будь-яких юридичних документів про встановленої формі-заяв, запитів, а також скарг, клопотань та інших паперів;
 4. Підготовка та подання позовної заяви до судових інстанцій;
 5. Представництво інтересів клієнта в суді і в різних державних установах, організаціях;
 6. Підготовка та оскарження в судовому порядку різних рішень податкових органів, а також існуючих державних фондів, куди сплачуються внески і відрахування, інших подібних структур;
 7. Юридичний захист клієнта, в тому числі досудова і безпосередньо в суді при пред’явленні йому звинувачень, що стосуються оподаткування, сплати або несплати податків та зборів;
 8. Оскарження рішень судів різних інстанцій.

Досвідчені адвокати, озброєні системними знаннями, зможуть вирішити всі виниклі питання по податках в комплексі, а також будуть корисні і допоможуть, якщо потрібно вирішити питання по кожному окремо взятому випадку.

Податковий адвокат для приватних осіб

Податковий адвокат може також займатися питаннями оподаткування фізичних осіб. Продали або купили квартиру? Адвокат проконсультує з таких питань, як податок на нерухомість, а також захист прав платників податків і т. Д. Ви можете і не здогадуватися про податкові пільги, наприклад про те, що можна повернути частину податку на доходи фізичних осіб, в яких випадках і коли це реально можливо.

Які питання допоможе вирішити податковий адвокат

Hалоговий адвокат – юрист, який зазвичай має досить вузьку спеціалізацію. Крім знань в області оподаткування, де в Україні часто змінюються «правила гри», він повинен розбиратися і в багатьох суміжних питаннях.

В нашій країні бізнес часто зазнає всіляких перевірок, планових і позапланових, в тому числі і податковим. Адвокат повинен добре знати цивільно-правові норми, розбиратися у фінансових і економічних питаннях. На невеликих підприємствах не вигідно тримати в штаті окремого податкового адвоката, більш доцільно залучати його з боку.

Одним із завдань такого фахівця може бути оформлення документів і їх підготовка до чергової перевірки органами контролю. Крім цього, якщо виникають непорозуміння з податковими органами, адвокат повинен при виникненні спору зробити все, щоб вчасно залагодити всі неясності і виниклі питання.

Консультації адвоката з податків дуже цінні, особливо в таких випадках, коли гряде чергова перевірка:

 • Підготовка документів і співробітників до податкової перевірки. Включає в себе не тільки ретельну перевірку документації, а й рекомендації, як себе вести, як діяти і спілкуватися з представниками податкової інспекції, державних фондів або іншими перевіряючими.
 • Консультації з приводу вибору системи оподаткування, при цьому враховуючи специфіку і конкретику роботи підприємства, фірми.
 • Планування та оптимізація системи оподаткування, а також оцінка податкових ризиків.
 • Оформлення запиту до податкової служби, якщо виникла потреба надати необхідні відомості або документи підприємства
 • Планування і підготовка заперечень до актів перевірок, перш за все, це може бути необхідно недосвідченому підприємцю.

Податковий адвокат-важлива фігура, надійний захисник, що стоїть на сторожі вашого фінансового благополуччя і спокою.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: