Адвокат по недвижимости Киев

Адвокат з нерухомості в Києві

Адвокат з нерухомості

Адвокат з нерухомості – це не просто юрист, це ваш провідник, лоцман, запорука виживання в море угод з нерухомістю, куди ви хочете безстрашно кинутися, щоб придбати, скажімо, житло. У Києві, в сфері операцій з нерухомістю, комерційної або некомерційної, найбільше зареєстровано фактів шахрайства та інших злочинів проти власності. Нерухомість в Києві коштує чималих грошей. Якщо не хочете помилитися при купівлі-продажу нерухомості, обов’язково залучіть на допомогу фахівця. Ця рада поширюється також на операції міни, дарування, оренди.

Навіщо потрібен адвокат з нерухомості?

Юристи адвокатського бюро «Соболь і партнери», озброєні знанням законів і мають багаторічний досвід роботи в такій непростій сфері, нададуть допомогу з усіх питань, пов’язаних з нерухомістю:

 • Юридична консультація по нерухомості, житлової та комерційної.
 • Супровід угод, пов’язаних з орендою, а також купівлею / продажем будинку або квартири, гаража, магазину, офісу та іншої нерухомості.
 • Перевірка і підготовка документів на майно для майбутньої угоди, договору купівлі-продажу нерухомості та ін.
 • Узаконення будь-яких об’єктів самовільного будівництва, перепланувань.
 • Вирішення спорів, що виникають у зв’язку з відчуженням нерухомого майна.
 • Переведення житлового фонду в нежитловий.
 • Допомога при укладенні інвестиційного договору.
 • Забезпечення безпечної угоди при купівлі нерухомості в Києві і області.
 • Представництво, при потребі, в судах.

Це тільки частина питань, які може вирішити адвокат по нерухомості.

Наприклад, потрібно купити житло. Квартири зазвичай набувають або в новобудовах, або на ринку вторинного житла. І в першому, і особливо в другому випадку потрібна юридична консультація по нерухомості.

Які питання вирішує адвокат з нерухомості?

Наприклад, планується купівля квартири (або будинку) в Києві або області, особливо якщо це вторинний ринок. Ріелтор знаходить підходящий варіант, все влаштовує, але для того, щоб убезпечити себе від можливих проблем в майбутньому, потрібен досвідчений адвокат з питань нерухомості.

Адже ніхто не знає історію конкретної квартири, нотаріус дивиться тільки на правильність оформлення документів. І часто дорога покупка може обернутися колосальними збитками і неможливістю повернути ні витрачені гроші, ні житло.

Адвокат з нерухомості, озброєний всебічними знаннями у всіх суміжних галузях права, може вирішити всі питання, пов’язані з купівлею-продажем житлового і нежитлового фонду.

Наприклад, в конкретному випадку, пов’язаному з купівлею квартири на вторинному ринку, перш за все, потрібно виконати юридичну перевірку. Може здатися, що це легко виконати і самому. Але ризик надто великий.

Алгоритм дій може бути таким:

 1. Знайомство з власником житла. Якщо передбачається продаж за дорученням, потрібно переконатися, що господар квартири справді існує, поспілкуватися з ним (хоча б по Інтернету).
 2. Перевірка документів на право власності. Ніяких копій, тільки оригінали. Це може бути договір купівлі-продажу, дарча на житло, а також свідоцтво про право на спадщину, рішення суду про визнання продавця власником житла.
 3. Перевірка обмежень – накладених арештів, наявности іпотеки та ін. В Держреєстрі прав на нерухомість можна знайти потрібну інформацію. На сайті судових рішень іноді можна дізнатися багато цікавого про господаря квартири.
 4. Вивчення історії житла. Наприклад, можуть бути судові суперечки за продається квартиру, і не відомо, чим це для вас обернеться.
 5. Перевірка на наявність заборгованостей по оплаті за всі споживані комунальні послуги. З огляду на те, що борги за комунальні послуги часто бувають досить великими, потрібно перевірити взаєморозрахунки з усіма постачальниками послуг.
 6. З’ясування складу проживають і фактично зареєстрованих мешканців. Часто в квартирах бувають зареєстровані мешканці, які фактично там не проживають. І досить часто виселити їх можна тільки через суд.
 7. Перевірка наявності дозволів від чоловіка, при наявности неповнолітніх дітей – від органу опіки та піклування. Якщо продавець перебуває в шлюбі і житло перебуває у спільній з дружиною власності, потрібна згода і другої половини. З органами опіки зазвичай ще складніше, вони видають дозвіл зняти дітей з реєстрації не відразу, а в кращому випадку через місяць.
 8. Оцінювання технічних характеристик жіліща.Прежде за все, потрібно порівняти фактичну планування житла з даними технічного паспорта. Іноді продавець без жодного дозволу спеціальних служб робить перепланування, порушуючи всі можливі будівельні норми і нормативи.

Але відповідати в разі аварійних ситуацій доведеться вже новому власнику.

Отже, всі питання вирішені, залишається лише замовити і отримати документи на право власності.

Адвокат з нерухомості допоможе швидко і чітко вирішити всі питання, пов’язані з придбанням та відчуженням житла і всіх можливих видів нерухомості.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: