Защита в уголовном процессе.

Захист в кримінальному процесі (тонкощі і нюанси)

Захист в кримінальному процесі

Захист в кримінальному процесі на практиці має цілий ряд нюансів і тонкощів. Вони відомі і зрозумілі тільки професійним адвокатам з достатнім досвідом і практикою.

Осіб, обвинувачується в скоєнні протиправних дій, а також переслідуваних законом, вважають невинними доти, поки не буде доведено їхню вину. Свою невинність людина ні кому-небудь доводити, це повинна робити звинувачує сторона. Найменші сумніви трактуються на користь підозрюваної особи.

Нерідко в юридичній практиці людей починають вважати обвинуваченими, навіть не зібравши відповідної доказової бази або до передачі в судові інстанції слідчих матеріалів. Нерідкі випадки, коли правові органи необгрунтовано відмовляються порушувати кримінальну справу. Кваліфікований юрист зможе підшукати аргументовані доводи і зібрати всі докази, щоб ефективно захистити права громадян.

Довіряйте професіоналам

Як відповідно до законодавчих норм, так і за бажанням самого клієнта, адвокати у кримінальних справах можуть на будь-якому етапі вступати в юридичний процес. Їх завдання – оперативно проаналізувати ситуацію, що склалася і виявити пом’якшуючі факти. Або підшукати виправдовують аргументи і докази. Такий адвокат зможе розробити необхідні заходи. І ефективно захищати права свого клієнта, спираючись на стратегію захисту або нападу.

Лише адвокати у кримінальних справах можуть захищати інтереси людей, які звинувачуються в скоєнні кримінальних злочинів. Ми надає послуги професійних юристів та адвокатів, які мають досвід успішного завершення сотень подібних справ в судових і правоохоронних органах. Наші фахівці зможуть оперативно вирішити будь-які заплутані ситуації і вийти з найменшими втратами.

Застосування тонкощів і нюансів кримінального процесу

Великий накопичений досвід і кваліфіковані юридичні знання допомагають співробітникам нашого Адвокатського бюро захищати права своїх клієнтів. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії сумлінно, чесно і якісно виконають свою роботу, захищаючи права і інтереси громадян, а також допоможуть зберегти чесне ім’я.

Лише постійно практикуючий адвокат може використовувати в роботі різні тонкощі і нюанси дотримання процедури ведення кримінальних справ. Він, максимально використовуючи всі можливі варіанти, надасть ефективну і дієву допомогу довірителю.

Наші фахівці допоможуть виявити і залучити до розгляду питання всіх необхідних свідків, а також вживатимуть усіх заходів і дії, які необхідні для успішного вирішення ситуації.

Тільки досвідчені адвокати у кримінальних справах, зможуть досконально вивчити і проаналізувати всі наявні документи і докази. А також виявити правові порушення, щоб допомогти клієнтам. Вони можуть допомогти оскарженню протиправних дій або бездіяльності. А також вимагати виключення з матеріалів даної кримінальної справи різних доказів, які були отримані з порушеннями норм відповідного законодавства.

На базі отриманих знань і досвіду, наші фахівці допоможуть ефективно проводити захист інтересів своїх довірителів і постараються отримати максимально позитивне рішення в будь-якому юридичному процесі.

У нашій компанії своїм клієнтам ми пропонуємо індивідуальне комплексне юридичне обслуговування.

Наші фахівці кваліфіковано допоможуть представляти інтереси довірителів в процедурах дострокового погашення судимості. Або при розгляді питань клієнтів в комісії з помилування.

Адвокати, супроводжуючи кримінальні справи, зможуть захистити Ваші інтереси, як на стадії проведення досудового слідства, так і в судових органах різних інстанцій.

Увага: адвокат може вступати в хід справи на будь-якій стадії процесу.

Різні варіанти супроводу справ і винагороду наших фахівців обумовлюються в індивідуальному порядку.

Захист інтересів довірителів на етапі проведення досудового слідства:

 • при проведенні слідчих експериментів, допитів, очних ставок, та ін .;
 • відвідування осіб, які перебувають в місцях попереднього ув’язнення;
 • підготовка і подача різних клопотань;
 • оскарження запобіжного заходу;
 • розробка відповідних заходів захисту на стадії досудового слідства;
 • пошук і добірка різних матеріалів, які позитивно характеризують довірителя;
 • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Представлення інтересів клієнтів при достроковому погашенні судимості:

 • складання та подання клопотання в судових органах;
 • участь в ході судових засідань під час розгляду питання про дострокове погашення судимості.

Представлення інтересів клієнтів з питань помилування:

 • підбір необхідних матеріалів і документів;
 • подача пакету документів до Державної комісії з помилування;
 • отримання від відповідних органів характеристик клієнта;
 • контролювання проходження процесу помилування.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: