деловое партнерство в бизнесе

Як сформувати ділове партнерство в бізнесі?

Ділове партнерство

Партнерські відносини з бізнесом здаються корисними, але часто, кінцевий результат не ідеальний. Очевидно, що при створенні ділового партнерства багато слід враховувати. Можливо, найважливішим фактором є вибір ділового партнера. Ви повинні вибирати свого ділового партнера мудро, бо його дії не тільки позначаться на вашому професійному характері, але і в значній мірі визначать долю бізнесу.

Після того, як ви вибрали ділового партнера і розробили між вами, які ролі ви будете грати в бізнесі, наступним кроком буде пошук юридичної ради, щоб зробити його офіційним. Юридична допомога у формуванні ділових партнерств – одна з наймудріших речей, які ви можете зробити. Ліцензовані професіонали, знайомі з угодами про партнерство, можуть допомогти вирішити, яку угоду підходить для вашої ситуації.

1. Початок

Більшість угод про партнерство вважаються стандартними або професійними. Стандартна угода про партнерство зазвичай коротше професійного угоди (5 сторінок або менше). Стандартна угода про партнерство призначене для тих, хто просто зацікавлений в отриманні угоди про повну партнерство. Зазвичай мова простий, а інструкції легкі в сприйнятті. Професійне угоду про партнерство, як правило, довше, ніж стандартна версія і складено адвокатом. Зазвичай 15 або близько того сторінок в професійному угоді про партнерство міститься більш докладна інформація. Професійне угоду про партнерство є дуже гарною ідеєю для партнерських відносин, оскільки чітко визначені обов’язки, права, привілеї, право власності, інвестиції і т. Д. Обидві сторони можуть відчувати себе впевнено в тому, щоб мати власні рівні в разі розірвання партнерства.

2. Додати нового партнера. Викупити існуючу частку

Час від часу мудре рішення при роботі в партнерстві полягатиме в тому, щоб додати нового партнера або викупити існуючу частку. Очевидно, що ті ж самі юридичні попередження та рекомендації будуть існувати при додаванні нового партнера при початку початкового партнерства. У разі, коли відбудеться викуп частки іншого партнера потрібно взаємна згода. Якщо потрібно посередництво, може бути надана юридична допомога, щоб забезпечити найкращі інтереси обох партнерів і забезпечити взаємовигідне рішення.

3. Ніколи не допускати розірвання

Ніхто не хоче думати про розпуск партнерства, коли формується партнерство. У багатьох випадках партнерство розривається просто тому, що партнери розвивають різні інтереси і потребують змін. Коли ви формуєте ділове партнерство, переконайтеся, що ви чітко прописуєте про права власності кожного партнера, щоб було невелике обговорення або аргумент, якщо відбувається розірвання.

4. Загальні теми угоди про партнерство

Незалежно від того, чи вважаєте ви розумним звернутися за юридичною допомогою при формуванні ділового партнерства чи ні, вам слід уважно розглянути можливість того, що в вашому діловому партнерстві будуть виникати серйозні проблеми. Плануйте заздалегідь ці купини на дорозі, маючи план про те, як ви будете обробляти такі теми угоди загального партнерства:

 1. Власний інтерес.
 2. Кредити партнерів.
 3. Виділення прибутку.
 4. Управління.
 5. Обов’язки партнерів.
 6. Зарплата і компенсація.
 7. Запозичення грошей.
 8. Відшкодування.
 9. Конкурс.
 10. Повноваження.
 11. Доручення.
 12. Прийом нових партнерів.
 13. Зустрічі.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: