Семейный юрист

Сімейний юрист: майно, аліменти, діти

Сімейний юрист

Взаємовідносини між людьми, закріплені шлюбним союзом, можуть супроводжуватися низкою проблем і особливостей. Якщо в шлюбі виникають складнощі, які призводять до його розірвання, то у подружжя виникають суперечки і питання. Їх досить важко вирішити самостійно. Для вирішення подібного роду проблем зазвичай залучається фахівець – сімейний юрист.

Основні групи сімейних спорів – це:

  • суперечка про розподіл майна,
  • виплата аліментів,
  • визначення з ким із подружжя буде жити дитина.

Розділ майна між подружжям

Розділ майна необов’язково повинен проводитися при розлученні подружжя, він допускається і при збереженні шлюбу. Ця суперечка, мабуть, найбільш складний з усіх питань кодексу сімейного права.
Успішне вирішення спорів, що стосуються розділів майна між подружжям, безпосередньо залежить від досвіду і кваліфікації сімейного адвоката, тому що нинішній сімейний кодекс України залишає безліч питань, пов’язаних з цією групою суперечок, відкритими.

Спори про дітей

Найгостріші і нервові суперечки завжди пов’язані з дітьми. Велику роль тут грають взаємні образи подружньої пари, які не дозволяють їм враховувати інтереси дитини і один одного.
У таких випадках врахування інтересів обох сторін в рамках законодавства з усіма нюансами можливий тільки при зверненні до кваліфікованого фахівця. Якщо подружжя знаходять спільну мову і приходять до розуміння, то розділ майна відбувається при складанні угоди. Якщо компроміси відсутні, то для вирішення питання залучається суд.
Розділ майна також може полегшити шлюбний договір, який допоможе грамотно скласти юрист. Цей договір може бути підписаний подружньою парою в будь-який момент спільного життя.

Аліменти

Стягнення аліментів з одного з батьків неповнолітньої дитини передбачає знання ситуації і грамотно зібране необхідну кількість документів. Довідка, в якій вказано передбачуваний дохід другого чоловіка – козир при визначенні суми аліментів. Якщо дитина перебуває в тому віці, коли батько не може працювати, то можна запросити аліменти і на утримання батька.

Визначення місця проживання дітей

Якщо подружня пара вирішує розірвати шлюб, то перше питання, яке постає перед ними – про місце проживання дітей (дитини). А також питання про час і порядок спілкування з кожним з батьків.
Якщо подружжя зможе домовитися між собою, то за рішенням з питання про місце проживання дітей не доведеться звертатися до суду. Всі документи можна оформити і без його участі. Зайнятися цим зможе кваліфікований фахівець з питань сімейного права.
У суді важливо підтвердити необхідні житлові та побутові умови, наявність особистого простору для дитини. Крім матеріальних умов суд бере до уваги моральні якості батьків.
Сімейний адвокат допоможе підготувати відповіді на всі ці питання. Також якщо дитині вже виповнилося 10 років, суд буде враховувати і його думка. Дитина має право висловитися, з ким він хоче жити.
Має важливість те, що навіть якщо у подружжя немає ніяких розбіжностей і суперечок при розірванні шлюбу, їм необхідно звернутися до юриста, щоб зафіксувати всі домовленості в рамках законодавства.

Як адвокат по сімейних справах відстоює ваші інтереси

При особистій зустрічі він вислуховує клієнта і ставить йому запитання, обговорює умови роботи. Потім розробляє план по досягненню вашої мети. Готує необхідний набір документів. Уважно вивчає обставини і пропонує різні альтернативи.

Також до юриста можна звернутися за рішеннями наступних питань:

  • за складанням шлюбного договору,
  • за угодою про сплату аліментів та консультаціями з приводу шлюбу з іноземним громадянином.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: