Налоговое консультирование

Податкове консультування

Наша компанія, в числі інших послуг, надає також послуги і з податкового консультування. В даний час вони затребувані, як ніколи. Адже податкове консультування допомагає не тільки розібратися в порядку, термінів та процедури сплати податків, але також вибрати найбільш оптимальний податковий режим, а також знизити суми сплачуваних в казну зборів. Причому (і це особливо важливо), всі пропоновані нашими фахівцями методи абсолютно законні.

Звичайно, звертатися в нашу компанію за податковим консультуванням найкраще ще на стадії становлення фірми. Адже правильна організація податкового обліку є кращим захистом від претензій з боку контролюючих органів.

Податкове консультування – що це

Податкове консультування – це:

 • Консультаційні послуги з усіх питань оподаткування.
 • Розробка рекомендацій.
 • Підготовка аналітичних висновків з питань оподаткування.
 • Складання плану за рішенням вже існуючих податкових проблем.
 • Ознайомлення клієнта з усіма істотними змінами податкового законодавства.
 • Оцінка дій або бездіяльності податкових органів, а також винесених ними рішень, актів і т. П.
 • Розробка оптимальних схем, спрямованих на реалізацію інвестиційних проектів.
 • Оцінка податкових ризиків. Проводиться на початковій стадії взаємодії клієнта з партнерами: при укладенні договорів, розробці проектів і так далі.
 • Податкове консультування з питань застосування угод про уникнення подвійного оподаткування.
 • Захист інтересів клієнта у всіх офіційних органах, в тому числі і судових.

Послуги з податкового консультування

Чому так затребувані послуги з податкового консультування? Справа в тому, що податкове законодавство – одна з найскладніших галузей українського права. Його складна, заплутана система, суперечливі норми, пробельность і мінливість нерідко призводять до різних спірних ситуацій. Обумовлено це двома причинами.

 1. По-перше, самі платники податків не завжди встигають розібратися в нетрях мінливого податкового законодавства і припускаються помилок,, які згодом призводять до серйозних матеріальних втрат.
 2. По-друге, податкові органи, які прагнуть принести в казну якомога більше грошей платника податків, трактують всі спірні моменти закону аж ніяк не на користь останнього.

Все це призводить до численних конфліктів між податківцями і їх “підопічними”. Податкове консультування зводить ризик їх виникнення до мінімуму.

Варіанти оптимальних податкових режимів

Ми завжди запропонуємо вам кілька варіантів оптимальних податкових режимів, розповімо про порядок ведення податкового обліку, запропонуємо свої послуги з бухгалтерського супроводу вашої фірми.

Зрозуміло, головним завданням нашої компанії є розробка таких рекомендацій, які приведуть вашу компанію до оптимізації оподаткування. Досягти цього можна лише шляхом тісної співпраці наших консультантів і співробітників вашої компанії. Ми розробити грамотну стратегію податкового планування, яке підійде саме вашій фірмі.

Головною відмінною рисою нашої компанії є те, що тут працюють фахівці з бухгалтерського обліку та податкового права, що володіють не тільки теоретичними знаннями, але також і практичними навичками роботи. У тому числі і з вирішення податкових спорів у судових органах.
Особливе місце серед тем, за якими нашими фахівцями проводиться податкове консультування, займають консультації щодо виявлення податкових ризиків (переплат). Послуги, що надаються нами в цій галузі послуги дозволяють виявити помилки, допущені вашими бухгалтерами при сплаті податків. При цьому мова йде не тільки про недоплати, а й про переплати. Наші фахівці, вивчивши всі ваші матеріали, знайдуть можливості для застосування податкових пільг або інших способів ослаблення податкового тягаря.

Повернення податків в судовому порядку

Більш того, ми здійснимо повернення або залік в адміністративному або судовому порядку надміру сплачених сум податків. Спільна робота наших бухгалтерів і юристів дозволить досягти максимальних податкових вигод.
Також в послугу з податкового консультування входять і консультації наших фахівців, щодо порядку вирішення вже виник податкового спору.

Тема ця досить непроста, адже згідно з чинним податковим законодавством у платника податків у разі, коли він не згоден з рішенням фіскального органу, є два варіанти дій. Можна звернутися до вищої податкову інстанцію, а можна відправитися прямо в суд. Вибір конкретного дії залежить від ситуації і визначається, виходячи з фактичних обставин справи. Наші фахівці допоможуть вам не тільки визначитися з вибором, але і нададуть практичне сприяння в успішному вирішенні податкового спору.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: