Услуги адвоката для юридических лиц

Послуги адвоката для юридичних осіб

Послуги адвоката для юридичних осіб

Будь-яка компанія, незалежно від масштабів і обсягів виробництва, потребує юридичного супроводу. Ця необхідність викликана великою кількістю укладених договорів і угод. Щоб уникнути ситуацій, в яких укладена угода призведе компанію до збитків, кожен окремий випадок укладення договору або угоди вимагає ретельної перевірки всіх документів і умов.

Існує величезна кількість певних ситуацій, в яких також необхідно грамотне і якісний юридичний супровід:

  • Арбітражні та третейські суди. Для того, щоб прийняти вірне рішення, необхідно ретельно вивчити всі нюанси ситуації, мати знання в області правового законодавства. Підготовка до участі в судовому процесі, як правило, проходить в дуже стислі терміни. Врахувати всі тонкощі і підготувати всі документи за короткий проміжок часу – дуже складне завдання. Тому звернення до послуг кваліфікованих фахівців може значно полегшити весь процес підготовки і виключити можливі помилки. Досвідчені адвокати мають необхідний запас знань в галузі судової і арбітражної практики для забезпечення успішного результату судового засідання.
  • Податкові спори. При виникненні спірних ситуацій в ході податкової перевірки, адвокат зможе провести кваліфіковану юридичну консультацію, а при необхідності збере пакет всіх необхідних документів в найкоротші терміни, надасть допомогу в складанні клопотань, заявок і скарг.
  • Стягнення боргів. При виникненні ситуації, коли виникли борги, крім як в судовому порядку, стягнути неможливо, адвокат допоможе грамотно оформити звернення до суду з подальшим супроводом всього процесу стягнення.
  • Рішення корпоративних суперечок. Вирішення питань корпоративного характеру часто призводить до суперечок, в рішенні яких адвокат буде відстоювати ваші інтереси.
  • Адвокат у кримінальних справах. Зміна законодавства в тій чи іншій сфері може привести до помилок в роботі персоналу. Найчастіше це трапляється не навмисне, через незнання факту зміни нормативів законодавства. У разі застосування заходів адміністративного або кримінального переслідування адвокат забезпечить захист співробітників компанії від відповідальності.
  • Реєстрація ТОВ та ПП. Для відкриття нового бізнесу необхідно отримати державну реєстрацію та права на здійснення підприємницької діяльності. Адвокат допоможе грамотно провести процедуру реєстрації, посприяє в зборі пакету необхідних документів.
  • Оскарження дій контролюючих органів. Дії контролюючих державних органів не завжди правомірні і законні. Звернення до адвоката допоможе уникнути стягнень, які не мають під собою законних підстав і зменшити заходи відповідальності.
  • Абонентське обслуговування. Це зовнішнє, незалежне інформаційно-правовий супровід поточних справ компанії адвокатом. Забезпечується законний захист прав і комерційних інтересів компанії у всіх сферах діяльності.
  • Реєстрація офшорних компаній. Адвокат надасть грамотну допомогу в зборі необхідних документів та повний супровід процесу при реєстрації офшорної компанії, при відкритті рахунків в іноземних банках.
  • Справи про банкрутство. Для успішного результату справи про визнання банкрутства, необхідно ретельно перевірити і проаналізувати поточну ситуацію, яка складається в компанії, провести аналіз історії угод і зобов’язань компанії. Адвокат надасть допомогу в зборі важливих відомостей, візьме на себе зобов’язання зі збору необхідних документів і повного супроводу процесу.

Послуги кваліфікованого адвоката можуть коштувати недешево. Але коли мова йде про збереження грошових коштів та репутації компанії, не варто скупитися на оплату грамотного фахівця. Це допоможе заощадити час на підготовку необхідних документів, гарантує правильність їх складання, грамотність і правомірність тих чи інших дій при відстоюванні ваших інтересів.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: