Строительный адвокат

Будівельний адвокат

Будівництво є дорогим проектом. У нього вкладають великі гроші, а суми при переробці, зростають в рази. Будівельний адвокат допомагає вирішити не тільки спірні ситуації за угодою підряду. А й грамотно укладати цю угоду на першій стадії будівельних відносин, щоб не було проблем у подальшому. Послуги будівельного адвоката допоможуть вирішити питання по справах пайового будівництва.

Будівельний адвокат

Будівельний адвокат надасть допомогу, якщо ви вважаєте, що ваші права порушили. Консультація юриста нашої фірми робиться на первинній стадії, тобто коли потрібний відповідь на питання, або аналіз ситуації:

 1. Наш будівельний юрист робить правову експертизу.
 2. Готує угоду будівельного підряду – допомагає розірвати Угода, визнавши його недійсним і поміняти умови.
 3. Будівельний адвокат веде переговори з появою суперечок по питань будівництва (невдоволення якістю робіт, затримка оплати і т. п.).
 4. Допомагає взяти гроші з підрядника.
 5. Будівельний юрист представляє ваші інтереси в судновий інстанції.
 6. Допомагає вирішити питання по дольовій будівництва та т. д.

Краще звернутися до будівельного адвокату перед укладенням угоди підряду. Будівельний адвокат проаналізує документацію, при необхідності змінить деякі пункти. Це допоможе попередити тривалі розгляди в суді в майбутньому. До таких справах слід ставитися з відповідальністю, не можна підписувати угоду підряду і не проаналізувати всіх умов. А розібратися в нюансах може лише будівельний адвокат – непрофесіонал просто пропустить подробиці і підпише невигідну угоду. Далі потрібна буде сильна захист будівельного юриста, докази і грамотна захисна лінія для захисту інтересів. Для вирішення проблемних питань краще залучити будівельного фахівця, його висновки можуть подіяти на постанову суду. За допомогою експертизи суду можна перевірити складену кошторис, перевірити, наскільки якісно виконуються ремонтні та будівельні роботи.

Будівельний юрист

Будівельний адвокат назве точну ціну на роботи тільки після ознайомлення зі справою, оцінкою перспективності успіху. До цього, всі ціни, які назве будівельний адвокат, будуть приблизними. Ціна на послуги залежить від таких критеріїв:

 1. Складності проекту.
 2. Терміновості замовлення.
 3. Обсягу роботи юриста.

Жоден будівельний юрист не може сказати заздалегідь, як піде справа. Але грамотні експерти сильно підвищують потенціал успіху. У багатьох юристів виходить домовитися про досудове мирову угоду сторін, що дозволяє зменшити витрати клієнта.

Для того, щоб будівельний адвокат допоміг у вашій справі, необхідно описати йому ситуацію в заявці на послуги. Будівельний юрист нашої компанії напише у відповідь пропозиції послуг. Це допоможе заощадити час. При виборі юриста дивіться на його рейтинг в системі, досвід роботи, число вдалих проектів, відгуки клієнтів. В такому випадку вам попадеться відповідний будівельний юрист.

Необхідно відзначити, що сьогодні на ринку є багато організацій, які пропонують послуги з будівництва будинків і ремонту приміщень. Злободенною проблемою для замовника є невеликий професійний рівень підрядника і погана якість зробленого ремонту. Наш будівельний адвокат допоможе вам розібратися в цій ситуації і стягнути з підрядника гроші або укласти нову вигідніше угоду.

Багаторічний досвід ведення даних справ дозволяє юристу впевнено взятися за справу, не дивлячись на його складність. При цьому наш будівельний адвокат гарантує конфіденційність і якість послуг.

Проблеми при будівництві та ремонті

Будівельний юрист нашої компанії допоможе вам вирішити основні проблеми при будівництві та ремонті. До числа головних проблем, з якими зустрічаються громадяни при виконанні угоди підряду, будівельного підряду, угоди участі в пайовому будівництві, відносять:

 1. Погана якість виконаних ремонтних робіт.
 2. Безпідставне збільшення підрядником вартості робіт.
 3. Порушення підрядником часу проведення ремонтних робіт.

Тому, будівельний юрист надає клієнту допомогу в доведенні таких ситуацій:

 1. Значущості порушень умов угоди. Будівельний юрист проаналізує угоду і визначить ступінь порушення.
 2. Обгрунтування розміру завданих підрядником збитків клієнту.
 3. Будівельний адвокат допоможе повернути клієнту його гроші.

У ситуації визнання судом допущених порушень, будівельний юрист допоможе розірвати угоду підряду, угода участі в пайовому будівництві, і стягнути з підрядника збитки.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: