Судебный процесс

Участь в судовому процесі адвоката

Судовий процес

Проблеми з законом можуть виникнути у кожного громадянина. Найчастіше основною причиною неприємних правових ситуацій є незнання законів і своїх прав. Щодня люди вступають один з одним в цивільно-правові відносини. Вони не завжди вирішуються так, як хотілося б. Майнові спори на сьогодні є не менш поширеною категорією справ, ніж кримінальні. Будь-який судовий процес адвоката нашої компанії заздалегідь приречений на перемогу. Тому якщо ви потребуєте кваліфікованої та ефективної юридичної допомоги, зверніться до Адвокатського бюро “Соболь і партнери”. І будьте впевнені в потрібному результаті!

Рішення правових питань

Рішення правових питань для звичайної людини – непосильне завдання. Однак, не всі громадяни це розуміють і намагаються будь-що-будь впоратися зі спірним питанням самостійно, минаючи звертання до кваліфікованого спеціаліста. У підсумку, проблема залишається невирішеною. А іноді і посилюється і люди все одно звертаються за допомогою до юристів та адвокатів. Якщо результат у всіх випадках однаковий, навіщо витрачати час, якщо можна відразу отримати кваліфіковану допомогу і не переживати за результат? Людині складно зрозуміти сенс законів. Так як в більшості випадків вони містять спеціальну термінологію, зрозумілу тільки для фахівців з юридичною освітою. Крім того, закони постійно піддаються змінам. І встигнути за якими простому обивателю важко. Йому це і не потрібно зовсім, якщо сфера його діяльності не пов’язана з законодавством.

Ми рекомендуємо громадянам не нехтувати допомогою юристів. Так як часом навіть одна правова консультація може позитивно позначитися на результаті справи. Отримавши рекомендації від юриста з приводу правильної поведінки в тій чи іншій правовій ситуації, в правовому спорі, громадянин може грамотно відстояти свою позицію і добитися справедливості. Однак, це стосується лише нескладних спірних ситуацій. В більш серйозних питаннях необхідна особиста участь фахівця.

Розгляд суперечок

Якщо розгляд спору підлягає судовому розгляду, не варто ризикувати і намагатися захистити себе і свої інтереси самостійно. В рамках судового процесу особливо важливо знати закони, розбиратися в них, орієнтуватися в законодавчих нормах і вміло застосовувати їх на практиці. Реагувати потрібно оперативно, щоб встигнути вчасно подати клопотання, протест або скаргу. Це може істотно вплинути на результат процесу. Адвокат нашої компанії має достатній рівень професійної підготовки, щоб взяти участь навіть в найскладніших судових суперечках.

Для того, щоб зв’язатися з нами, клієнту необхідно залишити на сайті заявку. Або додзвонитися до нас за номером контактного телефону і розповісти про свою проблему. Ми повинні визначити до компетенції якого адвоката відноситься ситуація звернувся – кримінального, цивільного або арбітражного. Кожен фахівець є професіоналом строго в своїй спеціалізації, тому нам важливо знати, в якому вигляді спору належить взяти участь. Розмежування напрямків діяльності в юриспруденції можна порівняти з лікарською діяльністю. Наприклад, ви не підете лікувати зуби у невролога, так як вам потрібен стоматолог. Теж саме відбувається і в юриспруденції – якщо спір носить цивільно-правовий характер, то потрібно звертатися не до кримінального адвокату, а до громадянського.

Послуги адвоката в судовому процесі

В процесі діяльності адвокати нашої компанії надають такі види послуг:

  • консультування клієнтів по будь-яких правових питань;
  • кваліфікована допомога в складанні будь-яких документів (процесуальних і немає);
  • представлення інтересів клієнта в судовому процесі адвокатами нашого Адвокатського бюро, де буде надана повноцінна професійна захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб.

Успіх наших фахівців пояснюється наявністю достатніх юридичних знань, великим практичним досвідом, грамотністю, професіоналізмом та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми завжди уважно ставимося до проблеми кожного громадянина, намагаємося зрозуміти його переживання і мотиви дій.

Потрібен компетентний фахівець? Ви його знайдете в нашому Адвокатському бюро “Соболь і партнери”!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: