Стоит ли обращаться к юристу при разводе

Чи варто звертатися до юриста при розлученні

На жаль, коли в родині виникають побутові проблеми, багато пар не хочуть докладати зусиль для їх вирішення. Ще вчора такий рідний і милий чоловік або дружина стають абсолютно чужими, шлюбний корабель стикається з айсбергом і тоне. Після цього починається малоприємний шлюборозлучний процес. Щоб цей етап життя пройшов більш гладко, необхідно заручитися допомогою юриста.

При розлученні

При розлученні людям дуже складно оцінити ситуацію адекватно. Може розгорітися багаторічний конфлікт, який втягне в суперечки не тільки дітей, а й родичів, а також знайомих. Така війна ні до чого доброго не приводить. Багато сил, здоров’я, нервів і цінностей пожирає людська жадібність і дурість, здатна отруїти іншим існування на багато років вперед. В результаті таких суперечок виникає безліч проблем не тільки майнового і фінансового, а й морального характеру.

На сьогоднішній день практично жоден шлюборозлучний процес не обходиться без суперечок про розподіл спільно нажитого майна, про боргові зобов’язання, аліментних.

З цих причин найкраще буде не витрачати даремно часу, а делегувати вирішення своїх проблем адвокату зі шлюборозлучних процесів. В цьому випадку можна буде отримати безліч переваг. Адже адвокат добре знає закони і здатний вести процес холоднокровно, не піддаючись емоціям. Він зможе заощадити час і гроші. Особливо важливо підкреслити, що шлюборозлучний процес може проходити без присутності сторін. Тому багато вважають за краще не принижуватися і відразу передати всі повноваження адвокату. Такий варіант буде найбільш гідним і вигідним.

Однак бувають випадки ідеальних розлучень. Таке відбувається вкрай рідко. Пари просто йдуть в ЗАГС, подають заяву про розлучення, після отримання документа про розірвання шлюбу вони мирно прощаються, надаючи один одному повну свободу в діях. Подібний розлучення можливий з точки зору закону, якщо у пари немає неповнолітніх дітей і вони не бажають мучити один одного тривалою процедурою шлюборозлучного процесу.

Представлення інтересів в суді при розлученні

Людям, що знаходяться в процесі розлучення, вкрай складно адекватно представляти свої інтереси в суді. У кожної сторони є своє бачення справедливого рішення і воно далеко не завжди збігається з думкою іншого учасника процесу. Потік образ і принижень тільки заплутує ситуацію і затягує процес. Таке може тривати місяцями і навіть роками. В результаті програли виявляються обидва учасники процесу. Однак адвокат з розлучень зможе допомогти в непростій ситуації.

Також допомога адвоката буде дуже необхідною при вирішенні спорів про дітей. Ця частина є однією з найбільш складних. У таких ситуаціях потрібно максимум тактовності і терпіння. Неприпустимо питати дитини, з ким із батьків він хоче бути. Всі дії повинні здійснюватися тільки в рамках закону.

Спори, що стосуються житлових питань, теж дуже широко поширені в юридичній практиці. У таких випадках правильним рішенням всіх проблем стане звернення до юриста з житлових питань. Він допоможе в суперечках про спадкування майна, право власності, виселення одного з членів сім’ї.

Можна займатися подібними питаннями і самим, але не варто забувати, що законодавство, яке стосується цивільного права і житла, постійно вдосконалюється, і тільки кваліфікований юрист зможе надати допомогу, що починається з правильно складеного позовної заяви і закінчується представленням інтересів в суді.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: