Юридический аутсорсинг

Аутсорсинг юридичних послуг

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг – це необмежені переваги, що сприяють вашої незалежності, впевненості, безпеки і процвітання. Вигода від співпраці в рамках юридичного аутсорсингу очевидна. Ви не несете витрати по оплаті обов’язкових платежів за штатного співробітника і при цьому юридичний аутсорсинг дозволить Вам використовувати цілий юридичний відділ на віддаленій основі з фіксованою вартістю.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» – це команда професіоналів, що надають кваліфіковані юридичні послуги в Києві організаціям та індивідуальним підприємцям. Перевагою нашої компанії є надання аутсорсингових юридичних послуг з будь-яких правових питань, що стосуються ведення малого і середнього бізнесу.

Що таке юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг надає вам можливість отримання кваліфікованої допомоги юристів на віддаленій основі. Кожен клієнт отримує індивідуальну підтримку професіоналів. Це дозволяє діяти в рамках законодавства України, уникаючи можливих ризиків і правопорушень. Адвокатське бюро «Соболь і партнери» стане вашою надійною правовим захистом.

Переваги аутсорсингу

Надання юридичних послуг організаціям відбувається на вигідних для клієнта умовах. Наші аутсорсингові послуги стали найкращою альтернативою штатним юристам, що дозволяє економити значні кошти на оплату податків і соціальних відрахувань, які, виходячи із зарплати фахівця, мають істотний розмір в загальних витратах підприємства.

Наші юридичні послуги, ціни на які найбільш доступні в Києві, дозволяють використовувати цілий віддалений юридичний відділ різних правових напрямків. Таким чином, можна забезпечити собі повноцінну правовий захист за помірну плату, скористатися послугами якої можна необмежену кількість разів.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» високо цінується клієнтами на ринку правових послуг. Наші фахівці мають багаторічний досвід правової діяльності, який постійно вдосконалювався за допомогою безперервного моніторингу нововведень українського законодавства і великої судовою практикою.

Послуги

Послуги нашої юридичної фірми в Києві включають всі найбільш важливі питання, що виникають в процесі господарської діяльності:

  • Усні та письмові юридичні консультації. Для отримання необхідної інформації і нормативних документів наш юрист приїде до вас, що дозволить максимально швидко і грамотно вирішити правове питання.
  • Складання юридичних документів. Складання договорів, протоколів і угод, внесення відповідних коректив у діючу документацію.
  • Юридична експертиза документів. Правовий аналіз документації підприємства на відповідність нормам законодавства та інтересам клієнта.
  • Представлення інтересів замовника в судових розглядах, а також в спорах з держорганами в різних інстанціях. Підготовка документів для суду і повне ведення справ в суді від імені клієнта.
  • Абонентське обслуговування юридичних осіб (юридичний аутсорсинг) з підбором найбільш вигідного для клієнта тарифу. З надання окремих типів юридичних послуг або комплексної правової підтримки.
  • Врегулювання правових питань, що виникають з діяльності в мережі Інтернет. Захист інтелектуальної власності на високому професійному рівні.

Захист інтернет підприємців

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» – юридична компанія, одна з небагатьох, яка займається питаннями правового захисту інтернет підприємців. У нашому штаті працюють висококласні фахівці, що володіють глибокими знаннями в області Інтернет технологій. Більш того, багаторічний досвід роботи в дозволяє нам юридично грамотно вирішувати віртуальні питання законним шляхом.

Всі наші юристи у своїй кар’єрі працювали inhouse юристами і знають, що іноді до 60% робочого часу штатний юрист не працює. Т. е. Він знаходиться на робочому місці, але конкретних завдань у нього немає. Це тягне за собою два негативних фактори:

  1. Ви платите йому заробітну плату ні за що;
  2. Такий юрист швидко втрачає кваліфікацію.

Передача правової роботи організації на юридичний аутсорсинг дозволяє уникнути цього.

Використовуйте максимум вигоди від співпраці з адвокатським бюро «Соболь і партнери».

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: