Регистрация фирм

Реєстрація фірм та компаній

Реєстрація фірм

Державна реєстрація індивідуальних підприємців (реєстрація фірм) сьогодні може розглядатися як досить складний процес. Він вимагає від вас досить великого обсягу спеціальних знань і навичок. Якщо вони відсутні, то в такому випадку варто звернутися за допомогою професіоналів для державної реєстрації ІП під ключ і її переваги.

Адже, якщо будь-які помилки, неточності або недоліки будуть допущені в поданій вами документації, це може спричинити за собою вельми неприємні наслідки. Так, наприклад, час оформлення буде збільшено. А сам пакет документів доведеться оформити ще не один раз. Звичайно, в таких справах якість оформлення всіх документів повинно стає пріоритетним. Як і тимчасові рамки проведення всього процесу реєстрації. Тому, зверніться до наших фахівців в адвокатське бюро “Соболь та партнери”. І в такому випадку ви зможете отримати всі необхідні дозволи та повідомлення. Вони і стануть юридичним підтвердженням законності вашої майбутньої діяльності.

Реєстрація фірм під ключ

Якщо ви хочете забезпечити якісний результат при мінімальних вкладеннях своїх сил, ми надаємо реєстрацію індивідуальних підприємців буквально під ключ. Вам не доведеться жодним чином займатися підготовкою документів, їх подачею. Та множинними розглядами і вистоювати в чергах. Всі необхідні дії і процедури будуть проведені нашим професійним і компетентним співробітником. З нашою допомогою ми гарантуємо повне дотримання всіх тонкощів і вимог законодавства. Так що ви можете не переживати за результат процесу оформлення вашої майбутньої діяльності.

Для початку вам буде запропонована детальна консультація по тим нюансам, які приховані сьогодні в законодавчій базі. Так, наприклад, ми обговоримо з вами терміни реєстрації, пакет документів, який необхідно буде надати нам. А також свідоцтва, які ви повчіть від нас по завершенню нашої роботи. Крім цього, звичайно ж, ми допоможемо вам підібрати спеціальний режим оподаткування. І який буде найбільш підходящим для роду вашої діяльності. А також для обсягу обороту коштів. Так, для невеликих ІП, обсяги діяльності яких не перевищують певний ліміт, слід реєструвати в якості суб’єкта, який сплачує податки за спрощеною системою. Це дозволить вам економити істотний обсяг коштів. А також спрощує в майбутньому механізм подачі всієї звітності в органи державного контролю.

Вибір оподаткування

Вибір режиму оподаткування необхідно проводити до початку процесу реєстрації. Так як наш фахівець буде готувати документи, в яких вказується обраний вами порядок сплати податків. Якщо ж з’ясується що, наприклад, ви зареєстровані як спрощенець, а ваша діяльність перевищує передбачені обсяги і ліміти. То це загрожує санкціями і необхідністю повторно реєструватися в Податковій інспекції. Саме тому наш співробітник допоможе вам зробити правильний вибір. Щоб реєстрація проводилась один раз і в повній відповідності з законодавством.

Реєстрація ІП під ключ і її переваги від нашої компанії

Відповідно, після того, як проведена консультація, пакет наших послуг передбачає оформлення всіх документів, які будуть потрібні вам для здійснення реєстрації.

Виходячи з цього, ви лише надасте нам копію паспорта та доручення на ім’я співробітника, який отримує право оформляти документи від вашого імені. І дуже скоро весь пакет буде готовий і може бути поданий на розгляд органів реєстрації.

Відзначимо, що подача документів також входить в число наших послуг. Ми представимо ваші інтереси у взаємодії з усіма необхідними інстанціями. Так що вам не доведеться виконувати абсолютно ніяких дій. Наш фахівець відправиться в Податкову інспекцію, яка розгляне подані документи і винесе відповідне рішення. Розгляд документів може затягнутися приблизно на тиждень, так що до отримання бажаного свідоцтва слід трохи почекати.

Терміни оформлення

Податкова може або видати всі свідчення в тижневий термін, після подачі документів, або ж вам доведеться повторити процедуру постановки на облік вашого ІП самостійно. В останньому випадку доведеться почекати приблизно на тиждень більше. Але, в такому випадку вам також не доведеться займатися всіма тонкощами. Наші співробітники проведуть процес подачі документів і в цьому випадку, що дозволить скоротити час вашого очікування.

Якщо ви хочете, щоб реєстрація вашого ІП пройшла в режимі “під ключ”, що допоможе істотно полегшити ваше завдання, заощадити час. А також гарантувати собі якість процесу реєстрації, то наші послуги стануть просто незамінні для вас. Тільки за допомогою наших співробітників ви можете бути повністю впевненими в надійності і якості оформлення своєї комерційної діяльності.

Звичайно, існує безліч інших варіантів проходження всього процесу реєстрації. Але найбільш якісним і зручним для вас є державна реєстрація індивідуальних підприємців “під ключ”. При ній ви не будете навантажені великою кількістю турбот і справ, пов’язаних ні з власної розкручуванням. А лише з отриманням формальних прав на свою діяльність. Це допоможе вам заощадити час і зусилля для того. І більше сконцентруватися на забезпеченні власної рентабельності і налагодженні своєї майбутньої роботи.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: