Трудовое право

Трудове право України

Трудове право

Кодекс законів про працю регулює відносини між роботодавцем і найманим працівником, регламентуючи права і обов’язки працівників у всіх аспектах їх повсякденній трудовій діяльності. Наша юридична компанія надає допомогу компаніям і працівникам в роз’ясненні законодавства України та вирішенні виниклих суперечок.

Трудовий кодекс України – це зведення законів, які визначають поняття трудового колективу, у скільки років можна починати працювати, якої тривалості має бути робочий день і право на відпочинок (відпустку) при різних умовах праці, оплата праці і її мінімум, матеріальна відповідальність працюючого і все , що стосується права на працю для громадян України.

У трудових відносинах однією зі сторін є юридичні особи, як сторона-роботодавець, їм може бути держава, органи самоврядування або приватна організація і другою стороною фізичні особи, як працівники. Трудовий договір, укладений в усній або письмовій формі, і є причина виникнення трудових взаємин.

Правова допомога працівникам і співробітникам

Адвокати та юристи нашої компанії надають працівникам і співробітникам юридичні послуги, пов’язані із захистом і відновленням прав, порушених в процесі трудових відносин. Наші фахівці в галузі юриспруденції допоможуть у вирішенні питань:

  • невиплата заробітної плати – роботодавець, дотримуючись законодавства України, зобов’язаний виконувати оплату праці, грунтуючись на регламентних документах, таких як колективний договір або нормативний акт, але не рідше ніж два рази на місяць, тобто аванс і зарплата. За невиплату або затримку оплати праці на підприємство накладається адміністративний штраф;
  • неправомірне звільнення – роботодавець зобов’язаний дотримуватися норм закону при прийомі і звільненні людини на посаду. Організація не має права примушувати працівника йти з посади за власним бажанням, без його на те волі. Порядок звільнення передбачений в КЗпП України, і при його порушенні слід оскаржити його в суді;
  • переклад співробітника на іншу роботу – часто компанії-наймачі відносяться до працівників, як до своєї власності, і людина, яка прийшла на посаду бухгалтера, може бути переведений на посаду нижче без вагомих підстав або пояснення причин;
  • вагітність і декретну відпустку працюючих жінок – закон України про працю, спираючись на статтю 184, говорить про те, що забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу або знижувати їм заробітну плату через вагітність. Звільняти вагітних жінок закон також забороняє, тільки в разі повної ліквідації підприємства.

Юристи та адвокати по трудовому праву надають кваліфіковані консультації громадянам, які працюють за усною або письмовою трудовим договором. Знання своїх прав під час вступу на роботу, в процесі виконання посадових обов’язків і в разі звільнення дає можливість людині відчувати себе на робочому місці впевненим і не давати недбайливих керівників зневажати свою честь і гідність. Адвокати та юристи з трудового права, що працюють в нашій компанії, нададуть допомогу, представляючи інтереси працівника при проведенні переговорів з роботодавцем, і в разі недосягнення згоди складуть позовні документи для подачі в суд, щоб відновити справедливість при неправомірних діях з його боку.

Правова допомога компаніям

Трудовим законодавством регламентовані не тільки права, але й обов’язки найнятих працівників, вони зобов’язані дотримуватися трудової дисципліни, перебуваючи на робочому місці. Працювати чесно і сумлінно, вчасно і в точності виконувати розпорядження власника компанії або уповноваженої ними особи, дбайливо ставитися до майна організації та слідувати правилам, зазначеним у нормативних актах з охорони праці.

Правила внутрішнього розпорядку, затверджені в організації, є нормами для кожного працівника, і вони зобов’язані їх дотримуватися. У разі порушень норм і правил, затверджених в компанії, на працівника може бути накладено дисциплінарне стягнення, догана і звільнення. Співробітники підприємств несуть матеріальну відповідальність за шкоду, завдану власнику внаслідок порушення своїх обов’язків або завдяки діяльності чи бездіяльності працівника. В такому випадку керівник може стягнути з працівника частина заробітної плати або залучити до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Адвокати та юристи з трудового права надають компаніям послуги, пов’язані з:

  • розробкою і реєстрацією трудових колективних договорів;
  • допомогу у написанні правил внутрішнього розпорядку;
  • створенням внутрішніх і посадових інструкцій, положень та порядків;
  • складанням положень про комерційну таємницю і конфіденційну інформацію;
  • супроводом при отриманні дозволу на роботу громадян іншої країни.

Адвокати та юристи з трудового права представлять інтереси компанії в переговорах між роботодавцем і працівником, стануть на захист інтересів клієнта в спорах про матеріальні стягнення в разі заподіяння шкоди працівником, підготують і передадуть до судових органів необхідні документи, якщо домовитися сторонам неможливо.

Наша юридична компанія (адвокатське бюро “Соболь та партнери”) береться за різної складності справи своїх клієнтів, якщо впевнена в перемозі. Команда кращих юристів і адвокатів, обговорюючи тонкощі проблеми, розробляє стратегію, враховуючи всі можливі аспекти закону, обставини і повороти в ході розвитку подій. Інтереси наших клієнтів для нас перш за все, тому, звернувшись до нас, ви отримуєте союзника, компаньйона, друга. Приєднуйтесь до нашої компанії і відчувайте себе впевнено і спокійно.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: