Уголовный адвокат

5 причин звернутися до адвоката у кримінальних справах

Стаття докладно і аргументовано розповідає про п’ять причини скористатися послугами адвоката у кримінальних справах (кримінальний адвокат). Даються практичні поради щодо участі в судочинстві.

Кримінальний адвокат

Якщо перед людиною маячить загроза серйозного покарання по суду або потрапляння до в’язниці на час слідства, то необхідно найняти адвоката у кримінальних справах. Адвокат стане представляти в суді і пом’якшить несприятливі моменти перебування під слідством.
Всі кримінальні справи різні. Тільки професіонал визначить – які аргументи і факти варто використовувати для зняття звинувачень з підзахисного. Громадянин, кого обвинувачено у вчиненні злочину або підозрюючи, що стане об’єктом пильної уваги поліції. Він повинен пам’ятати про п’ять ключових причини звернутися до кращому адвокату по кримінальних справах.

1. Адвокат прояснить ситуацію з розслідуванням

Людина не знає, чи є він свідком або підозрюваним у розслідуванні. Іноді поліцейські ходять довго збирають докази, вивчають місце скоєння злочину. І запитують, чи бачив хто-небудь або чув що-небудь. Проблема в тому, що коли поліція підходить до громадянина, щоб задати питання. А він поняття не має, чи є підозрюваним у розслідуванні або вони просто хочуть отримати більше інформації. Лише професійний кримінальний адвокат здатний скласти офіційний запит і дізнатися правду.

2. Адвокат захистить від неправомірних дій поліції

Слідчі не зобов’язані говорити підозрюваним правду. Поліція може сказати, що вони розслідують щось інше, щоб змусити людину говорити. Але, коли він зрозуміє, що є справжньою метою розслідування, буде вже занадто пізно.
Зверніть увагу – Брехня громадянам – цілком прийнятний прийом, як при розслідуванні, так і під час допитів. Так, поліція може брехати, і не зобов’язана говорити правду підозрюваним.

3. Адвокат у кримінальних справах здатний пом’якшити строгість покарання

Щоб домогтися пом’якшення вироку, адвокат у кримінальних справах допоможе провести «угоду про визнання провини» з прокурором. У деяких випадках це не тільки зменшить термін покарання, але і зніме деякі, якщо не всі звинувачення. Якщо суд визнає підзахисного винним в пред’явлених звинуваченнях, адвокат у кримінальних справах домовиться про скорочення терміну покарання або про умовну його формі. Обговорюючи з підзахисним справу, адвокат у кримінальних справах порадить, як краще за все скоротити термін покарання. У 8 випадках з 10 визнання провини призводить до скорочення терміну покарання.

4. Високий рівень правового захисту та психологічна підтримка

Хоча адвокат у кримінальних справах не є психотерапевтом, він допоможе впоратися з негативними емоціями, які супроводжують кримінальні процеси. Кримінальний адвокат пояснить реалії правової системи і те, з чим підзахисний зіткнеться під час суду. Добре розбираючись в системі, адвокат у кримінальних справах ознайомиться з рішеннями і постановами суду. Та знайде кращий спосіб захисту.

Зверніть увагу – Вирішальне значення в переговорах про зменшення покарання мають «неписані правила», в яких адвокат у кримінальних справах також добре розбирається.

5. Адвокат у кримінальних справах більш якісно збирає докази і свідчення

Коли справа доходить до доказів і показань свідків, адвокат у кримінальних справах збере необхідні докази і заяви, щоб допомогти у вирішенні справи. Свідки можуть побоюватися за свою безпеку, якщо говорять відкрито, але бесіди з адвокатом по кримінальних справах розвіє їх страхи. У підсумку – вийдуть показання, необхідні для сприятливого прояснення справи.

Зверніть увагу – Деякі намагаються викрутитися зі складної ситуації самостійно шляхом брехні. Але свідомо брехати поліції – незаконно. Якщо людину зловлять на брехні поліції, відбудеться кілька неприємних речей:

  • брехливі заяви будуть використані проти обвинуваченого в кримінальному процесі для обтяження провини;
  • пред’являть звинувачення в дачі неправдивих свідчень співробітнику поліції. Це є злочином – навіть якщо той же поліцейський бреше підозрюваному під час розслідування.

Якщо людина спробує і далі використовувати брехня – пред’являть звинувачення в перешкоджанні правосуддю або вчиненні додаткових злочинів.
Якщо людина зіткнулася з кримінальним звинуваченням і можливістю тюремного ув’язнення, необхідно якомога швидше скористатися послугами адвоката у кримінальних справах.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» – Кримінальний адвокат

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: