Юридические услуги

Найпопулярніші юридичні послуги

Юридичні послуги

В останнє десятиліття зріс рівень довіри юридичних і фізичних осіб до приватним юридичним організаціям. Звернення до їхніх послуг знижує ризик стати жертвою шахрайської схеми при здійсненні операцій з нерухомістю, дозволяє знизити витрати компаній на сплату податків, споживачі можуть подавати позови і отримувати компенсації за неякісні товари або послуги і т. Д. Захист фінансових і правових інтересів громадян – основне завдання юридичної компанії.

Популярні послуги серед фізичних осіб

  • Консультації з питань нерухомості. Особливо зріс інтерес до придбання квартир в новобудовах. Юристи займаються питаннями іпотечного кредитування і угод про купівлю-продаж в новому фонді. Ніколи не втрачають актуальність проблеми успадкування майна. Громадяни звертаються до юристів для складання заповітів, дарчих, консультаціях про правила вступу в права спадщини, вирішують питання про розподіл і переоформленні нерухомості.
  • Робота з проблемами оподаткування. Питання податків хвилює не тільки юридичних осіб. Звичайні громадяни цікавляться способами зменшити податок на нерухомість при угоді про купівлю-продаж.
  • Шлюборозлучні процеси. На жаль, кількість розлучень в країні продовжує зростати, і все більше людей звертаються до юристів за складанням шлюбних контрактів. Цей документ дозволяє заздалегідь вирішити майнові питання в разі розірвання шлюбу. Іншим популярним питанням є встановлення батьківства і подача документів на стягнення аліментів. Такі проблеми вважаються вкрай делікатними, сторони не завжди здатні сприйняти розумні доводи, але юрист намагається вирішити конфліктну ситуацію мирним угодою. У разі неможливості такого рішення, він готує документи для подачі в суд.
  • Питання адміністративного права, пов’язані з автомобільним транспортом. Власники автомобілів за останні кілька років частіше стали звертатися з питань продажу-купівлі транспорту, його оформлення. Найпопулярнішим запитом є оскарження постанов про адміністративну відповідальність і оплату штрафів за порушення ПДР. Інший послугою, часто запитуваної водіями, є стягнення компенсацій за автомобільні аварії і псування майна.
  • Захист прав споживачів. Зростання популярності таких звернень стало наслідком зростання грамотності громадян щодо їх прав. Вони все частіше запитують у юристів про можливості отримання компенсації від недобросовісних виробників.
  • Питання по трудовому законодавству. Порушення в трудовому договорі з боку керівника більше не залишаються безкарними. Колишній працівник, несправедливо звільнений, звертається до юриста, щоб отримати компенсацію або повернути робоче місце.

Популярні послуги серед юридичних осіб

Юридичним особам необхідно постійний юридичний супровід. Вони вирішують цю проблему по-різному: звертаються в юридичні компанії, наймають в штат фахівця або користуються послугами приватних юристів. Серед популярних останнім часом послуг:

  • Рішення задач по оформленню банкрутства і ліквідації підприємства. Через падіння в економіці, все частіше представники малого бізнесу та ВП змушені ліквідувати свої компанії. Зробити це швидко і з мінімальними втратами неможливо без залучення грамотного юриста.
  • Питання оподаткування. Щоб не переплачувати, підприємці часто звертаються до юристів для правового аудиту, оцінки можливостей зниження податкових платежів і т. Д.
  • Складання трудових договорів та працевлаштування мігрантів. Грамотне складання договору дозволяє уникнути проблем і працівникові, і роботодавцю. Юрист оформляє документи, згідно із законодавством. Іншим важливим питанням є оформлення на роботу громадян інеших держав, рішення міграційних питань. Іноді його завданням стає представлення інтересів компанії в суді за адміністративним порушення, якщо мігрант вже був прийнятий в штат на незаконних підставах.
  • Для юридичних осіб завжди залишається актуальною проблема штрафів з боку податкової інспекції, пожежної інспекції тощо. Оспорювання адміністративних порушень входить в обов’язки юридичної компанії.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» – Юридичні послуги

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: