Правовое сопровождение бизнеса

Правовий супровід бізнесу

З самого початку ведення бізнесу існує необхідність взаємодії з різними державними і приватними структурами, такими як банки, фонди, інші компанії, фізичні та юридичні особи. Більш того, в кожній угоді необхідно знати свої права, мати можливість їх захистити. Також дуже важливо брати до уваги різноманітні закони, розпорядження, нормативні та ненормативні акти. Через це кожній фірмі потрібно, так чи інакше, взаємодіяти з юристами. А ще краще мати їх в штаті. Тобто їм необхідно правовий супровід бізнесу.

У чому полягає правовий супровід бізнесу?

Всі компанії знаходяться в постійному русі, йдуть на ризик, постійно укладають різноманітні договору. Правовий супровід бізнесу – це комплекс послуг по юридичну допомогу, який може бути корисним у веденні судових справ, роботі з угодами, стягнення боргів та інших ситуаціях. Таке юридичний супровід зазвичай включає в себе:

  • Правову експертизу угод, що укладаються на вашій фірмі;

Юристи роблять все, щоб з договору прибрати спірні пункти, або такі, які можуть перешкодити діяльності фірми. Також вони перевірять його на правильність і окреслять всі ризики, пов’язані з ним.

  • Представництво в судах з приводу самих різних справ;

Навіть якщо на фірмі є один юрист або адвокат, деякі справи вимагають цілої команди фахівців в цій сфері. Тому в таких випадках правовий супровід бізнесу окремою компанією може стати ідеальним вибором.

  • Юридичні консультації з правових питань в будь-якому зручному для вас вигляді.

Письмові або усні. Компанії з організації правового супроводу працюють зі своїми клієнтами в зручному форматі для обох сторін. Це відмінна пропозиція для власників бізнесу. Так як вони мають можливість дізнатися відповіді на всі хвилюючі питання. Практично в будь-який час доби хоч по телефону, хоч у вигляді листа по електронній пошті.

Для кого це?

Тримати в штаті свого юриста – недешеве задоволення. Зазвичай молоді або маленькі компанії не можуть цього собі дозволити, тому правовий супровід стає для них відмінним рішенням. Як з точки зору зручності, так і з економічної. Великі компанії зазвичай наймають юриста, проте він займається внутрішніми справами і може не знати всіх аспектів. Також він не завжди може вирішувати всі судові питання, які відносяться до окремого виду права.

Чому це ефективно?

  1. По-перше, з укладенням договорів вам допомагає команда професіоналів. Завдяки цьому власнику бізнесу не потрібно витрачати тимчасові ресурси на те, щоб вивчити проблему. Розібратися з тому, наскільки вигідним чи ні, буде висновок якогось договору, його вичитування і інші нюанси. Йому буде досить затвердити результат.
  2. По-друге, компанії по правовому супроводу працюють безперервно. Тому власнику компанії не потрібно переживати про те, що в самий невідповідний момент його адвокат не прийде на роботу через лікарняний, відпустки або відрядження. На такий випадок завжди є інший фахівець.
  3. По-третє, це може заощадити ще один важливий ресурс – гроші. Якщо ви проведете елементарні розрахунки, то переконаєтеся, що комплексний юридичний супровід бізнесу буде коштувати дешевше, ніж заробітна плата юриста, який працює в штаті.

Якщо раптом виникає проблема, не потрібно в терміновому порядку шукати тих, хто б міг допомогти з її рішенням. Досить просто зв’язатися з вашою юридичною компанією і обговорити всі деталі.

Як вибрати дійсно надійного партнера?

Ведення документації, захист в суді, складання договір – відповідальні справи. Вони мають бути присвячені тільки тим, кому ви довіряєте. В іншому випадку можна привести до повного розорення компанії і жахливим збитків. Перед початком роботи необхідно перевірити:

  • Чи справді адвокати спеціалізуються на тому аспекті юридичних послуг, який необхідно вам вирішити на даний момент. А також наскільки вони орієнтуються на тонкощах роботи суб’єктів підприємництва.

Якщо у вас є штатний працівник, якому потрібна допомога, він сам перевірить команду, яку ви збираєтеся найняти.

  • В іншому випадку, перегляньте ліцензії, запитаєте, з якими компаніями юристи працювали раніше, попросіть показати відгуки на їх роботу.

Пам’ятайте: хороший юрист, це професіонал у своїй справі. Він має знання в різних сферах, таких як економіка. Він не вигадує методики з голови, а користується перевіреними юридичними конструкціями і моделями. Враховує особливості роботи саме вашої компанії, а також при необхідності ваших конкурентів.

Правове супроводження бізнесу – це дуже хороша інвестиція в нинішнє і майбутнє. Але головне – довірити свою компанію в руки справжніх професіоналів.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери» – Правовий супровід бізнесу

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: