Адвокат по трудовым спорам

Адвокат по трудових спорах і праву

Головне завдання трудових справ – відновити справедливість по обидва боки спору. Навіть коли конфлікт ще не вийшов за межі офісу, сторони повинні усвідомлювати, що будь-яка точка зору в даному питанні повинна бути заснована на законодавстві. Людина, яка має профільної освіти, в більшості випадків не може сам довести те, що він має рацію.

Адвокат по трудових спорах

Щоб допомогти в даних конфліктах, необхідний адвокат з трудових справ. Він спирається на досвід і знання законодавства і допоможе в пошуках шляхів вирішення в досудовому порядку, а якщо це неможливо, то відстоїть права людини в судовому порядку.

Звільнити, що не грунтуючись на трудовому законодавстві, може зараз кожен: роботодавець не збирається стежити за трудовим законодавством, а працівник не хоче сперечатися з рішеннями керівництва. При порушенні прав працівника все одно станеться розрив відносин в формі праці. У більшості випадків цього можна уникнути, якщо подати позов до суду і відстояти свою правоту.

Відновити права людини – пріоритетна задача юристів України. Закон може порушуватися як працівниками, так і керівниками, але частіше другими. Приклади порушень прав трудового законодавства, в яких потрібна допомога адвоката:

 1. Людина був звільнений незаконно, законодавчо помилкову вимогу, щоб людина звільнилася, трудовий режим вагітних співробітниць був порушений.
 2. Вимога фінансової виплати від працівників без вказівки цього пункту в документі при працевлаштуванні.
 3. Довготривала затримка оплати праці, особливо без поважних причин.
 4. Зміна умов і обсягу роботи, яку потрібно виконати, суми зарплати без узгодження цього з трудящим в договорі.
 5. Були порушені правила охорони праці, особливо, які спричинили за собою проблеми, пов’язані зі здоров’ям трудящого.
 6. Недбале ставлення працівника до своїх обов’язків або невиконання їх.
 7. Розкрадання працівником майна організації.

Характер розглядів в сфері праці:

 1. Колективний. Колективному спору властиво відсутність можливості особистого рішення. У суперечки подібного роду в основному залучаються державні структури, які дають об’єктивну оцінку законності дій працівників або роботодавця.
 2. Індивідуальний. Індивідуальний суперечка в основному вирішується в області трудового законодавства і характерний вирішенням спору між одним працівником і роботодавцем, на будь-якій стадії і в будь-якій формі відносин в плані праці.

Конфлікт не може створиться необгрунтовано. Зрозуміти позиції обох сторін, способи вирішення, знайти підстави для подачі позову в суд – зробити це в силах трудовий адвокат.

Адвокат може врегулювати взаємовідносини:

Для роботодавців:

 • складання грамотного договору про працевлаштування з юридичної точки зору;
 • визначення правових підстав, які дозволять залучити працівників до фінансової відповідальності;
 • визначити правомірність накладених стягнень;
 • підготувати документи, які дозволять звільнити співробітника, щоб виконувати всі норми законодавства.

Для працівників:

 • визначити законність накладених стягнень, допомогти у відстоюванні прав;
 • підготувати документи, необхідні для звернення по медичну допомогу до органів захисту при відмові у виплатах;
 • відновити незаконно порушені трудові відносини і компенсувати моральну шкоду;
 • допомогти у визначенні правомірності вимог щодо матеріальної відповідальності, повернення грошей, які були накладені необгрунтовано.

Якщо вирішити конфлікт з трудового права не можна без суду, то адвокат буде відстоювати права клієнта в судовому порядку.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: