Сделки с недвижимостью

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Угоди з нерухомістю

Наша компанія пропонує своїм клієнтам скористатися послугою з юридичного супроводу угод з нерухомістю в області. В ході надання даної послуги професійний юрист з нерухомості буде присутній на всіх етапах угоди, надаючи юридичну допомогу клієнту, і забезпечуючи його юридичну безпеку.

Послуга з юридичного супроводу купівлі-продажу квартири (або іншої угоди з будь-якою іншою нерухомістю) в області є комплексну послугу, метою якої є захист інтересів нашого клієнта в процесі угоди, забезпечення законності та юридичної безпеки угоди.

Будь-яка угода з нерухомістю (купівля-продаж квартири, міна, дарування та ін.) Є досить складною процедурою, в якій самостійно, не володіючи спеціальними знаннями в сфері нерухомості, розібратися, і не допустити помилок досить складно. Це пов’язано з особливим правовим регулюванням такого об’єкта як нерухоме майно, особливостями грошових розрахунків в таких угодах і т. д.

В ході здійснення угоди з квартирою (або іншою нерухомістю) виникає безліч нюансів, які необхідно враховувати. Ігнорування даних моментів може в майбутньому привести до негативних наслідків. І саме виявлення та облік подібних моментів і є нашим основним завданням в ході надання послуги з юридичного супроводу угоди з квартирою (або іншим об’єктом) в області.

Етапи угоди з нерухомістю

Практично будь-яку операцію з нерухомістю умовно можна розділити на наступні етапи, на кожному з яких вкрай бажано участь фахівця з нерухомості.

  1. Висновок попередньої згоди, внесення авансового платежу. Даний етап необхідний, перш за все, для позначення сторонами угоди своїх намірів і закріплення деяких з істотних умов основного договору.
  2. Юридична перевірка об’єкта нерухомості (якщо мова йде про придбання нерухомості). На даному етапі об’єкт нерухомості перевіряється на предмет наявності (або відсутності) юридичних “вад”.
  3. Висновок основного договору (припустимо, договору купівлі-продажу квартири), в якому сторони закріплюють досягнуті домовленості щодо умов передачі права власності на об’єкт нерухомості. Найчастіше, на даному етапі відбувається також передача коштів (закладка в клітинку або іншим способом).
  4. Реєстрація переходу права власності на об’єкт нерухомості. На даному етапі відбувається реєстрація права власності за новим правообладалем (покупцем, наприклад) спеціалізованим державним органом.
  5. Завершення операції, передача об’єкта нерухомості. Після державної реєстрації права власності за новим правовласником, колишній власник отримує грошові кошти (якщо говорити про договір купівлі-продажу нерухомості) і передає об’єкт нерухомості новому власнику за актом прийому-передачі.

Як видно з вищевикладеного, процес укладання угоди з нерухомістю досить тривалий і складний. Помилки на будь-якому з етапів можуть призвести до негативних наслідків, в тому числі і вкрай важким (вилученню об’єкта і т. д.). Наша робота як раз і полягає в тому, щоб допомогти клієнту уникнути даних наслідків, використовуючи свої юридичні навички та досвід. Так само як юридичний супровід покупки квартири, продажу квартири, міни, дарування і т. д.

Контроль і супровід угоди

В ході юридичного супроводу угоди з квартирою наші фахівці здійснюють контроль на кожному з вищеназваних етапів угоди. При цьому здійснюється постійне консультування клієнта з усіх виникаючих питань, складаються необхідні юридичні документи (договори, угоди і т. д.), При необхідності також відбувається збір документів, наявність яких вимагається для проведення операції.

Надання послуги з супроводу угоди з квартирою та іншою нерухомістю в області здійснюється на підставі угоди на надання юридичної допомоги, що укладається з клієнтом. У даній угоді ми закріплюємо вартість і обсяг послуг, що надаються, що робить наші відносини з клієнтом абсолютно прозорими. Від імені нашої організації така угода укладається засновником, який має статус адвоката, і є членом Адвокатської палати, що істотно підвищує рівень гарантій для наших клієнтів.

Також хочеться сказати і про додаткові гарантії нашої (адвокатське бюро “Соболь та партнери”) відповідальності перед клієнтом за якість послуг, що надаються.

У кожному з угод на юридичний супровід угоди з квартирою (іншою нерухомістю) є пункт, згідно з яким у разі виникнення у нашого клієнта будь-яких складнощів, пов’язаних з угодою, супроводом якої займалася наша компанія (пред’явлення третіми особами правопретязаній на об’єкт нерухомості, оспорювання права власності і т. д.), ми зобов’язуємося представляти інтереси клієнта в ході судового розгляду абсолютно безкоштовно. Таким чином, наші інтереси повністю збігаються з інтересами клієнта і полягають в тому, щоб угода була проведена грамотно і не привела до негативних наслідків.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: