Лизинговый договор

Як оформити лізинг?

Лізингові організації не користуються особливим попитом на сьогоднішній день, не мають великого поширення і не є відомими в сучасному суспільстві, однак це зовсім не говорить про те, що вони взагалі не користуються попитом серед клієнтів сфери банківського кредитування.

Лізинговий договір

Багато вчених і фахівці говорять про те, що найближчим часом лізингові компанії почнуть користуватися величезним попитом, так як легше взяти будь-яку дорогу техніку на час, ніж придбати її, так як сучасні ціни залишають бажати кращого. Саме тому досить важливо знати про процедуру оформлення лізингового договору, про правильній послідовності дій в отриманні лізингу, щоб була можливість у будь-який час швидко і просто отримати необхідну техніку шляхом звернення в лізингову компанію.

Крок 1 – Вибір лізингової компанії

Перше, з чого буде починатися оформлення будь-якого лізингового договору – вибір лізингової організації. До вибору організації необхідно підходити досить відповідально, тому що в противному випадку можна потрапити в руки до шахраїв, яких також чимало в сфері лізингового кредитування. Вибрати лізингову організацію необхідно за багатьма критеріями, починаючи від терміну роботи даної компанії в сфері надання таких послуг, і закінчуючи відгуками на форумах про оформлення договорів в даній організації, про ввічливість і лояльності господаря і так далі. На таку процедуру не варто шкодувати часу.

Крок 2 – Вибір техніки, збір необхідних документів

Після того, як лізингова компанія буде обрана, необхідно уважно вивчити всі пропоновані варіанти оформлення договору, різновиди технічних засобів і вибрати саме ту пропозицію, яка буде максимально відповідати всім вимогам. Звичайно, просто так оформити договір в лізингової компанії не вийде, для цього необхідно буде зібрати певний пакет документів, в якому будуть зібрані довідки та виписки, що підтверджують надійність і платоспроможність клієнта. Варто відзначити, що всі надані дані в обов’язковому порядку будуть перевірятися співробітниками лізингової організації, а тому не варто намагатися надати завідомо неправдиві дані з метою збільшення шансів на схвалення в оформленні лізингового договору. Як правило, людям, які надали неправдиві дані, відразу ж відмовляють в оформленні договору, так як несумлінний клієнт спосіб на найрізноманітніші і непередбачувані вчинки.

Крок 3 – Оформлення лізингового договору

У тому випадку, якщо керуючого лізинговою компанією влаштують все особливості клієнта, його платоспроможність, кредитна історія, і він буде впевнений в його чесності – клієнтові схвалять процедуру оформлення лізингового договору. Укласти лізинговий договір не так вже й складно – для цього необхідно просто поставити підпис, і документ буде офіційно зареєстрованим, однак поспішати з цим точно не варто. Перед тим, як підписати папери, необхідно уважно і детально вивчити особливості договору, всі його пункти і підпункти, приділивши особливу увагу дрібному шрифту та інформації на останніх сторінках договору. У тому випадку, якщо умови договору не зрозумілі – можна найняти юриста, який допоможе провести процедуру максимально вигідно і з мінімальними зусиллями, а якщо ж можливості найняти фахівця немає – варто поспілкуватися зі співробітниками лізингової компанії, адже за правилами вони зобов’язані надати всю інформацію клієнту своєї організації в повній і зрозумілій формі в найкоротші терміни.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»