юрист по трудовому праву

Консультації юриста з трудового права

Юрист по трудовому праву

Хороший юрист по трудовому праву затребуваний як найманими працівниками, так і роботодавцями. Не важливо, чи це державна установа, комунальне підприємство, приватна компанія і т. Д. Уміння орієнтуватися в законодавстві про працю – вищий пілотаж керівника і фахівця з кадрів. А між тим, трудовому праву притаманні тонкощі, занурення в які ще більше заплутує обивателя, поглинає час, не приносячи конструктивних рішень. Тому простіше спочатку довіритися команді професійних юристів, звільнивши ресурси для безпосередньої роботи на благо компанії.

Захист найманих працівників

Найбільш незахищена категорія учасників ринку праці – це рядові співробітники. Часто саме незнання своїх прав працівниками стає причиною зловживань з боку керівництва. Юристи по трудовому праву адвокатського бюро «Соболь і партнери» допоможуть, якщо роботодавець не дотримується норм законодавства. Допомога фахівця потрібно якщо:

 • роботодавець затримав заробітну плату, або скоротив її розмір;
 • відбулося незаконне звільнення, або невірно вказана його причина;
 • не видане, або зменшено вихідну допомогу;
 • порушені права працівника при переведенні на іншу посаду;
 • потрібно відкоригувати умови трудового договору;
 • здоров’ю працівника завдано шкоди, а компенсація не виплачена;
 • відмовлено в отриманні відпустки, в тому числі соціального;
 • співробітника змушують взяти відпустку за свій рахунок і ін.

Наші юристи з трудового права рекомендують вести діалог з керівництвом виключно в письмовій формі з обов’язковою реєстрацією звернень. Юридично грамотне листування допомагає вирішити питання, уникаючи тривалих розглядів в суді або на комісії по трудових спорах.

Якщо ж справа дійшла до подання позовної заяви, ми готові не тільки допомогти правильно скласти документи, а й представляти інтереси працівника в суді.

Рішення для роботодавців

Консультації з трудового права необхідні і керівникам, якщо вони бажають мати репутацію надійного партнера і дорожать своєю командою. Особливо делікатні ситуації, коли необхідно реорганізувати компанію, оптимізувати штати з мінімальними втратами.

Трудові спори можуть виникнути, коли юридично підкований, але недобросовісний співробітник виявить вади в трудовому договорі, або знайде порушення при звільненні. Це пряма дорога в зал суду, потім піде відновлення на посаді і виплата компенсацій. Щоб зберегти ресурси компанії і зберегти свій імідж, важливо мати правову підтримку. Найбільш часті ситуації, коли роботодавцям терміново потрібен юрист по трудовому праву, такі:

 1. Виник трудовий спір з співробітником, групою людей, або всім колективом.
 2. Є прагнення спочатку грамотно оформити документи, щоб уникнути в подальшому розбіжностей.
 3. Необхідно створити, або переглянути посадові інструкції, діючи в правовому полі.
 4. Потрібно врахувати всі нюанси при оформленні матеріальної відповідальності персоналу.
 5. Сталося порушення трудової дисципліни, що призвело до матеріальної або моральної шкоди.
 6. Очікується скорочення штатів, хочеться уникнути конфліктів з соціально захищеними категоріями співробітників і ін.

Тобто, консультації по трудовому праву потрібні постійно, всі накази або договори повинні бути складені бездоганно. Юридична підтримка в результаті буде коштувати дешевше, ніж компенсації співробітникам, які знайшли недоліки у кадровій документації.

Коротко про наші послуги

В ідеалі необхідно неухильно дотримуватися норм трудового права, уникаючи суперечок. Однак реалії життя такі, що заручником незнання нюансів законодавства може виявитися навіть найдосвідченіший керівник, або найманий працівник.

Наша місія – допомогти вам вийти зі складної ситуації переможцем. Послуги адвокатського бюро «Соболь і партнери» включають:

 • повний аналіз виник трудового спору, з метою визначити максимально ефективну лінію захисту інтересів клієнта;
 • підготовку пакету документів для звернення до суду, або Державну службу з питань праці;
 • представництво інтересів клієнта в суді, або на комісії по трудових спорах;
 • підготовка і подача заяв, клопотань, пояснень до профільних державних структур;
 • контроль над виконанням рішень суду, або комісії з трудових спорів та ін.

Якщо назріває конфлікт з приводу порушення трудового законодавства, самодіяльність неприпустима. Нехтування правовою допомогою може вилитися в серйозні збитки, позбавити керівної посади, аж до кримінальної відповідальності. Тому так важливі своєчасні консультації юриста по трудовому праву.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: