Автоюрист и услуги автоюриста в Киеве.

Послуги Автоюрист

Автоюрист

Автоюрист в Києві, де вулиці буквально загачені автотранспортом, затребуваний набагато частіше, ніж побратими по професії, зайняті в інших областях юриспруденції. І не дивно – іноді, особливо в години пік, в довгих пробках, здається, що населення столиці складається з одних автовласників, у всякому разі, їх більше, ніж звичайних пішоходів. У величезному мегаполісі особистим автотранспортом користуються багато працюючих, до цього нас змушують київські відстані та карантинні обмеження в громадському транспорті.

Послуги Автоюрист в Києві

Ви «дозріли» до покупки особистого транспортного засобу: автомобіля, мотоцикла, скутера – не важливо, аби їхати! І ось вже тут, на початковому етапі, особливо якщо купуєте техніку не нову, а, так би мовити, «з рук», краще за все не покладатися на власні «знання», а подумати про угоду завчасно і скористатися послугами адвоката-юриста.

Можете бути впевнені, що юрист, запрошений з адвокатського бюро «Соболь і партнери», зробить все можливе, щоб угода пройшла успішно і всі документи на авто були оформлені як належить. Фірма гарантує, що в майбутньому не виникне ніяких «підводних каменів», пов’язаних з недоліками в документації.

Угода відбулася, і настає наступний етап – експлуатація купленого автомобіля.

В умовах великого міста немає ніяких гарантій того, що ваша машина або інший транспортний засіб сьогодні, завтра, в будь-який день не стане учасником дуже неприємну історію на дорогах, що іменується в протоколах ДТП (дорожньо-транспортна пригода). Добре, якщо ще не буде постраждалих, але іноді бувають і травми, і жертви. І знову потрібно адвокат.

Автоюрист – саме той фахівець, який найкраще впорається з поставленими завданнями, і довірити вести справи як при покупці авто (або ж оформленні договору оренди), так і при ДТП потрібно саме йому.

У яких випадках необхідна присутність Автоюрист?

За статистикою, в Києві відбувається найбільша кількість інцидентів на дорогах, не проходить і дня без будь-якого ДТП. Важко порахувати і кількість різних торгових і неторгових операцій, пов’язаних з автомобілями, автобусами, мотоциклами та іншими транспортними засобами.

І в більшості випадків і операцій терміново потрібно юрист, який спеціалізується на автосправи. Наприклад, дуже можливо, що знадобиться кваліфікована юридична допомога в таких випадках:

 1. Угоди купівлі-продажу автотранспортного засобу
 2. Оренда автомобіля, в тому числі оформлення авто за дорученням
 3. Допомога клієнту при доконаний ДТП
 4. Правова оцінка ситуації
 5. Спілкування на місці події з поліцейськими
 6. Представлення інтересів клієнта в суді, захист його прав
 7. Захист інтересів клієнта при виникненні непорозумінь із страховими компаніями.

Автоюрист і його послуги при ДТП

Найскладнішим для юриста справою може виявитися захист клієнта, який, швидше за все, винен в дорожньо-транспортній пригоді, та ще з людськими жертвами. Також може бути аварія з великим матеріальним збитком для іншої сторони.

А якщо у винуватця аварії мало місце наявність алкоголю в крові? Такі складні випадки призводять часто до відкриття кримінальних справ, і в судах часто карають підсудного солідним тюремним терміном. У таких ситуаціях досвідчений адвокат зможе допомогти істотно зменшити термін, якщо вже ув’язнення не уникнути.

Адвокат необхідний, якщо потрібно:

 • Проконсультувати учасників ДТП, винних або постраждалих, з усіх виникаючих юридичних питань.
 • Ознайомитися з даними про подію на дорозі і особливо з документами, які готують працівники поліції, включаючи медичний огляд учасників інциденту.
 • Підготувати скарги, заяви, а також забезпечити грамотне оформлення всієї необхідної документації, в тому числі для оскарження неправомірних судових рішень.
 • Простежити за правильною оцінкою ушкоджень, шкоди для здоров’я постраждалих, а також матеріальних збитків сторін.
 • Представляти інтереси учасників процесу в суді, в тому числі, якщо порушено кримінальну справу за фактом ДТП.
 • Взяти участь у вирішенні питань, пов’язаних з претензіями страхових компаній і вирішенні проблем, пов’язаних з усіма можливими страховими виплатами.

Найстрашніше для водія – позбавлення водійських прав, і тут допомога адвоката може виявитися вирішальним фактором, щоб ситуація для клієнта вирішилася позитивно, без зайвих проблем і зіпсованих нервів.

В умовах пандемії звертатися до таких фахівців, як юрист, Автоадвокат можна не обов’язково відвідуючи їх кабінети, адже є вже така форма співпраці як дистанційний прийом.

Автоюрист – друг і надійна опора водія в будь-яких ситуаціях, які можуть чекати його на автодорогах і вулицях Києва.

Адвокатське бюро «Соболь і партнери»

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: